Sony PS3 1 TB alınır mı?

Zorlasan o fiyata 4 modeli bulursun. Orijinal kırılmamış PS3 kullandım bir sene önce. Eski oyun oynayacaksan bir süre idare eder. Ama versiyon güncellemesi vs almıyor çoğu oyun. Beni sıktı açıkcası. GTA 5 satın aldım 120₺ fiyata. Online'da dahil ilk versiyonuydu. Bilmiyordum parama yazık oldu. Ben olsam en düşük 4 alırdım yerinde olsam.
Zorlasan o fiyata 4 modeli bulursun. Orijinal kırılmamış PS3 kullandım bir sene önce. Eski oyun oynayacaksan bir süre idare eder. Ama versiyon güncellemesi vs almıyor çoğu oyun. Beni sıktı açıkcası. GTA 5 satın aldım 120₺ fiyata. Online'da dahil ilk versiyonuydu. Bilmiyordum parama yazık oldu. Ben olsam en düşük 4 alırdım yerinde olsam.

Veya Xbox bak. Kullanmadım ama iyi diyorlar.

Şahsen düşünmezdim bile. Steam'de oyunlar sudan ucuz. 2000 liraya çok rahat bir ekran kartı alınıyor. Emin ol PS3'ten uzun kullanırsın onu ve daha fazla oyun açar. Senin evindeki ne kadar alan var yada elinde eski de olsa kasa var mı bilmiyorum ama o parayı PS3'e vereceğine daha uzun vadeli bir şeyler alınabilir. Ayrıca konsollarda uyumluluk sorunu var. PS3'de PS2 oyununu oynayamazsın yada Remake olarak yeniden satın alırsın. 2 kere para ister. Hiç mantıklı değil. Xbox üyeliği koskoca konsol camiasında "alınabilir" tek teklif diyebilirim.

Not: Geforce Now ile Steam oyunlarını bedavadan RTX kart üzerinde oynayabilirsin.
Çeviri: Atom işlemci ve 2GB ram'i olan bir bilgisayarda Geforce Now istemcisi üzerinden bedavaya Steam oyunlarından misal Dying Light, Witcher 3 gibi oyunları Ultra ayarda oynayabilirsin. Bütün oyunları desteklemediğini eklemek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı