PS3 12G Alınır mı?

Sinan Uğurlu

Kilopat
Yer
Datacenter
Daha fazla  
Meslek
Yazılım ve Ağ Altyapı Danış.
İyi günler, ilk olarak PlayStation hakkında hiç bilgim olmadığı için sizlerden destek bekliyorum. Teknosa'da PlayStation 12G isimli bir PlayStation gördüm, 490₺ küsura satılıyordu. Sizlere sorum bu fiyata bu devirde PS alınır mı? 12 GB hafızası var sanırım, eğer değiştirilirse bu sorun değil. 1TB'a kadar bolca 2.5" HDD ve SSD'm var, yani eğer değiştirilebilir ise hafıza noktasında sorun yok. Bir de bu modelin diğer PS3'lerle bir farkı var mı?

Hard disk koyabilirim diyorsan süper olur, jailbroken bir PS3 cidden hala daha gayet iş görüyor. Arkadaşlarım geldiği zaman FIFA, PES, NFS gibi oyunlarda kapışıyoruz ve gerçekten eğleniyoruz.

İyi günler, ilk olarak PlayStation hakkında hiç bilgim olmadığı için sizlerden destek bekliyorum. Teknosa'da PlayStation 12G isimli bir PlayStation gördüm, 490₺ küsura satılıyordu. Sizlere sorum bu fiyata bu devirde PS alınır mı? 12 GB hafızası var sanırım, eğer değiştirilirse bu sorun değil. 1TB'a kadar bolca 2.5" HDD ve SSD'm var, yani eğer değiştirilebilir ise hafıza noktasında sorun yok. Bir de bu modelin diğer PS3'lerle bir farkı var mı?

PlayStation 3 üretimi birkaç yıl önce durduruldu, Teknosa gibi yerlerde satılmıyor, ve satılsa bile 490 liraya bulmanız zor. Bunun için ürünün sıkıntıları olabilir test etmeden almayın.

Ürünü gördüğüme eminim, ürünün jelatini yoktu, kenarlarıda hafiften yıpranmıştı. Ancak orjinal kutusunda idi bende üzerinde 12G etiketi olduğu için merak ettim. Normalde sistemim güzel, yeni nesil oyunları rahatça oynatıyor, fakat yinede konsol olması ayrı birşey tabi. Yarın giderek detaylı bir bilgi almayı düşünüyorum. Peki eğer bu fiyata ve sorunsuz ise alınırmı? Yani, en azından TV'ye bağlayarak keyif almak için. Ve 2.5" SSD takabilirmiyim?

Geri
Yukarı