Sony Vaio BIOS Tuşu

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Vaio lopatoplarda BIOS'a girmek için açılışta ard arda Assisst tuşuna basmanız gerekmektedir. Böylece Vaio Care menüsüne ulaşır ve buradan istediğinizi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bende Sony VAIO VPCEB35FX laptop var. Sıfır anakart aldım BIOS'a F2 ile giriliyor ve boş driver de yükleyemiyorum. Anakartı tanımıyor sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Yukarıdaki şekildede giremiyorum.

Videodaki gibi yaptığımda ise bootmgr is missing yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Assisst tuşu olan modellerde bilgisayar kapalı iken asist tuşuna basarak biosa girilir. Assisst tuşu olmayan modellerde ise F2 ile girilir.

Bende Sony VAIO VPCEB35FX laptop var. Sıfır anakart aldım BIOS'a F2 ile giriliyor ve boş driver de yükleyemiyorum. Anakartı tanımıyor sanırım. Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler. Yukarıdaki şekildede giremiyorum.

Videodaki gibi yaptığımda ise bootmgr is missing yazıyor.

İşletim sistemi ne kurdunuz ? 8.1 64 Bit kurun.

Recep bey anakartı çinden aldım dolayısıyla model tanımlanmamış driwerler yüklenmiyo yani anakartta model tanımlı değil. Bilgisayar modelini anakarta tanımlamanın bir yöntemi varmı

Vaio lopatoplarda BIOS'a girmek için açılışta ard arda Assisst tuşuna basmanız gerekmektedir. Böylece Vaio Care menüsüne ulaşır ve buradan istediğinizi yapabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Recep bey merhaba. Sony laptopumun monitörü yok. Hdmi çıkışından harici bir monitmrle kullanıyorum. Şu sıralar bad sectör sorunundan dolayı yeni hdd takmam gerekiyor. Bu yüzden de bios ekranına ulaşmam lazım. Fakat şöyle bir sıkıntı mevcut. Bilgisayar monitöre sadece windows başladığında görüntü yolluyor. Birçok şey denedim ama boot ekranında görüntü almayı başaramadım bir türlü. Bir yolu var mıdır monitör olmadan windows yüklemenin

Recep bey merhaba. Bilgisayarim sony viao. Assisst tusu yok, F2 ile BIOS a gece biliyorum ama boot menuye qiremiyorum. Lutfen yardimci olun. Tesekkurler.

Geri
Yukarı