Sony vaio format atamıyorum

aynı mesajı iki kez atmışım :(
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
benim yükleyeceğim sistem windows 7 usbnin içinde iso dosyası kurulu hatta çalışıyor ama biosta açamadım

benim iso böyle indi

Dosya Ekleri

• 48065C06-0403-49AD-AEFE-26BD4CD2051E.jpeg
    48065C06-0403-49AD-AEFE-26BD4CD2051E.jpeg
    1,5 MB · Görüntüleme: 47
Iso dosyasına tıkalrsan öyle açılır sen
benim iso böyle indi
Iso dosyasına tıklamışın o yüzden öyle açılmış rufustan direk iso formatını seçmen lazım daha sonra usb diskini seçiceksin sonra başlatıcaktın tabi bilgisayarın uefi destekliyorsa rufustan yap destkelemiyorsa değişik programlara bakabilirsin,yani rufus sadece uefi formatında yazıyor diye biliyorum."Free ISO Burner" bu prgramı debeyebilirsin mesela.

Aranızda yeniyim aynı laptop dan bende de var Windows 10 kurucam USB ile asist tuşuna basınca kurtarma sayfası çıkmıyor f2 ye basıyorum bios açılıyor fakat diğer PC ler gibi DVD rom harddisk ve USB seçenekleri çıkmıyor ❗ bendeki USB ile birçok masa üstü pc ye format atmıştım bu Sony laptop da atamıyorum bios seçenejleri çok az bu konunun sonucu da yazılmamış yardım eder misiniz rica etsem

Aranızda yeniyim aynı laptopdan bende de var Windows 10 kuracağım USB ile asist tuşuna basınca kurtarma sayfası çıkmıyor F2'ye basıyorum BIOS açılıyor fakat diğer PC'ler gibi DVD ROM hard disk ve USB seçenekleri çıkmıyor ❗ bendeki USB ile birçok masaüstü PC'ye format atmıştım bu Sony laptop da atamıyorum BIOS seçenejleri çok az bu konunun sonucu da yazılmamış yardım eder misiniz rica etsem.

Sorunu çözdünüz mü? Aynı dertten müstaribim.

Yeni konular

Geri
Yukarı