Sony Vaio SVS1312S9EB Mac OS X Kurulumu

Evet Bu yazdıklarınızdan sonra kurulum daha çok ilerledi, Fakat şimdi aşağıdaki hatayı veriyor.
Bunun ile ilgili Makalelere bakıyorum site içerisinden Çözemez isem yardımlarınız tekrar rica ederim

(Tabi Basit bir çözümü varsa Her zaman Kabulüm :))

10.jpg

• nv_disable=1 komutu kullandığından emin ol.
  • Clover Boot Menü/ Options / Graphics içinde Inject NVIDIA işaretli ise bunu kaldır.
  • Clover Boot Menü/ Options / Graphics içinde Inject EDID işaretli ise bunu kaldır ( Yada tam tersi ).
  • Clover Boot Menü/ Options / Graphics içinde Inject Intel işaretli değilse bunu işaretle ( Yada tam tersi).
  • Transmac programı ile USB root içine erişim sağla. Ve şu dosya yolundaki NVDIA ile ilgili kext'lerin yedeklerini aldıktan sonra silip tekrar dene:
    USB / System / Library / Extensions

Günaydın ,

Denedim maalesef olmadı, Site içerisinde başka bir şey yapmam gerekiyor mu diye bakıyorum

Not:
Boot Args yeni Config'leri ekledikten sonra aşağıdaki gibi gelmeye başladı Doğru mudur.
Boot Args:kext-dev-mode=1 dart=0 slide=0 -gux_defer_usb2 nv_disable=1
Bende bunları silmeden devamına bunları ekliyrum (-x -v -f cpus=1) ilk mailinizde yazdığınız gibi

Günaydın
El Capitan üzerinde ne kadar denesem de açılmadı, Bu sabah Yosemite 10.10.5 Denedim ve verdiğiniz komutlar ile şuanda kurulum başladı.
Artık Bunun Üzerinde USB oluşturarak El Capitan kurulumunu Deneyeceğim , Verdiğiniz Bilgiler İçin Çok teşekkür ederim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı