Sony Vaio SVT1226STB Huawei Mobile Broadband Module 3G Bağlantı Sorunu

habilgun

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba,

Kullanmış olduğum Vaio Ultrabook'ta 3G bağlantı seçeneği var. Normal işletim sistemi Windows 8.1 Single Language. Ancak çalıştığım firmada Windows 10 Ultimate kullanmamız gerekmekte ve lisansları da ona göre tanımlanmış. makinayı ilk aldığımda cellular bağlantı sekmesi vardı ama sonrasında yanlışlıkla yüklü olan driverleri sildim galiba. Aygıt yöneticisi ekran görüntüsünü resim olarak yükledim.

Sorunum şu: 3G driveri (Huawei Mobile Broadband Module) yükledikten sonra normalde ağ bağdaştırıcı içerisinde modem olarak görmesi gerekirken COM4-5 vs gibi bağlantı seçenekleri sunuyor ve ben 3G bağlantısını kullanamıyorum. Bağlanabilmem için de hiçbir uyarı vermiyor. SIM kartım takılı olmasına ve içerisinde data hattım olmasına rağmen bir türlü bağlantıyı kuramadım. Bir yolu var mıdır? Nasıl düzeltilebilir? Yardımcı olursanız çok sevinirim. Fikri olan herkese çok teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 254
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı