Sony Vaio VGN-FW31J Sistem Açılırken "Vaio" Yazısı Çıkıyor

Üye26

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar Sony Vaio VGN-FW31j eski model bir bilgisayarım var. PC açılışta aşağıdaki gibi hata verdi. Sebebi nedir? Format attım düzelmedi?
Kısaca durumu özetleyim bilgisayarı yeniden başlattığımda ilk defa böyle sorunla karşılaştım. Vaio yazısından sonra siyah ekran geliyor. Enter'a bastığımda aşağıdaki görseldeki gibi yazılar çıkıyor. Ardından PC normal biçimde açılıyor. Neden açılırken böyle yazılar çıkıyor?

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteme takılı her aygıtı çıkartın ve sonra da BIOS'u varsayılan ayarlarına döndürün ve düzelirse belirtmeyi unutmayın.
Dediklerinizi yaptım. Biosa girip get default values dedim değişen birşey olmadı , bios pilini çıkarıp 5 dk falan bekledim gene birşey değişmedi.
Veriğiniz bağlantıda SCF/scannow herhangi bir hata vermedi ancak DISM Scanhealt CBS\Checksur.log konumundaki günlük dosyalarını kontrol edin yazdı diğerleri(Checkhealth ve Restorehealth) Hata 87 verdi.
Şaşırtıcı biçime HDD sürücü güncellemesi sonrası hata vermiyor. Aygıt yöneticisinden güncelleme yaptım sonrasında açılışta bir problem yaşamadım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı