Sony Vaio VGN-NS31ST laptopa işlemci önerisi

twsdarklol

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumda eski bir işlemci var oyun oynuyorum fazla bir beklentim yok. Sadece GTA 4, Valorant, ranch Simulator, Assetto Corsa gibi oyunları oynatsın fazla FPS gerek yok oyanansın yeter eski nesil olur ucuz olsun yani.
Sistem.
  • Ekran kartı: ATI Mobility Radeon HD 3430.
  • 4 GB RAM.
  • Intel Core 2Duo T6500 2.10GHz
  • 700 GB hafıza var 300 GB SSD.
(Bir de bu laptopta işlemci degistirilir mi?)

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci değişir, T9600, P8600 gibi işlemciler takılabilir ama işlemci değiştirsen bile ekran kartından dolayı o oyunları oynaman çok zor hocam bence boşuna masraf yapma.

Ne oynanır mesela örnek.

Eski oyunlar hocam mesela CoD 1, Medal of Honor eski serileri, CS 1.6, Half-Life, bir de NES, Snes, PlayStation 1 emülatorleri yüklersen eski atari tarzı güzel oyunları oynayabilirsin.

Arkadaşlar laptopumda eski bir işlemci var oyun oynuyorum fazla bir beklentim yok. Sadece GTA 4, Valorant, ranch Simulator, Assetto Corsa gibi oyunları oynatsın fazla FPS gerek yok oyanansın yeter eski nesil olur ucuz olsun yani.
Sistem.
  • Ekran kartı: ATI Mobility Radeon HD 3430.
  • 4 GB RAM.
  • Intel Core 2Duo T6500 2.10GHz
  • 700 GB hafıza var 300 GB SSD.
(Bir de bu laptopta işlemci degistirilir mi?)
Hocam naptın bı sonuca ulaşabildin mi yükseltme yasa işlemci konusunda

Masraf yapmaya değmez hocam satdım sarı siteden 2000 tl

Masraf yapmaya değmez hocam satdım sarı siteden 2000 tl ye
Anladım hocam peki işlemci desteğini falan ogrenebildin mi cihazın. Ben çözemedim gm45 express in desteklediği işlemcileri biliyorum ama anakart hangilerini destekliyor bulamadım x9100 takmayı düşündüm. Destekleyip desteklemeyecegi konusunda tereddütte kaldım biraz

Anladım hocam peki işlemci desteğini falan ogrenebildin mi cihazın. Ben çözemedim GM45 Express'in desteklediği işlemcileri biliyorum ama anakart hangilerini destekliyor bulamadım X9100 takmayı düşündüm. Destekleyip desteklemeyecegi konusunda tereddütte kaldım biraz

Çalışmama riskine karşı aynı Watt değerindeki işlemcileri takmalısın hocam. X9100 44W diğerleri 35W, bu yüzden garanti olsun diye 35W işlemci almalısın.

Çalışmama riskine karşı aynı Watt değerindeki işlemcileri takmalısın hocam. X9100 44W diğerleri 35W, bu yüzden garanti olsun diye 35W işlemci almalısın.
Anladim hocam. 35w işlemcilere bakiyim olmazsa. Çok yükseltme imkanı sunmuyor arada pek fark oluşmuyor olmazsa üzerindeki t9500 le devam etmek gerekicek

Anladim hocam. 35W işlemcilere bakayım olmazsa. Çok yükseltme imkanı sunmuyor arada pek fark oluşmuyor olmazsa üzerindeki T9500 le devam etmek gerekecek

T9500 o laptop için en iyi işlemcilerden biridir hocam boşuna masraf yapma.

Geri
Yukarı