Sony Vaio VGN-SR21M VIDEO_TDR_FAILURE Hatası

denqesiz1i

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sony Vaio VGN-SR21M marka bir notebookum var. Windows 7 ve Windows 10 video TDR failure Hatası alıyorum. 3 gün önce Windows 10 kurulu ve stabil şekilde çalışıyordu ama birden bu hatayı aldım ve bir daha kullanamaz hale geldim. Windows 7 kurulum esnasında veriyor bu hatayı Windows 10 ise güncelleme yaptığımda ya da güncel veya eski driverlarını (ekran kartı) kurarken yapıyor. Bu konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.

Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı olarak ekranım açılıyor. Ekran kartı Driver'ini güncellemeye çalıştığım zaman hata alıyorum. Arızalı olması pek mantıklı gelmiyor. Nedeni ise laptop da herhangi bir sıcaklık ısınma sorunu yoktu. Termal macunları ve iç temizliğini yeni yapmıştım. Ayrıca Windows 10'u da halihazırda kullanıyordum. Birden bire bu mavi ekran hatası vermesine bir anlam veremedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı