Sony Vaio VPCSB1B9E assist tuşu çalışmıyor

cihan doğan44

Hectopat
Daha fazla  
Sony vaio vpc sb1b9e dizüstü bilgisayarıma yeniden windows kurdum. Kurduktan sonra assist, vaıo tuşları kullanım dışı kaldı. Intel boost teknolojisini sağlayan yeşil yanan stamina ve speed arası geçiş yapılan tuş da hem artık herhangi bir renk yok hem de kullanım dışı. Bu konuda bilgileriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu Windows 7 bölümüne açılmış. Windows 7 kurulmuştur. Windows 7 için teknik destek vermiyoruz artık. Sürüclerini buradan indirebilirsiniz:

www.sony.com.tr: Destek VPCSB1B9E | Sony

8.1 kurduğunuzda çalışmazsa destek sağlarız.

Konu Windows 7 bölümüne açılmış. Windows 7 kurulmuştur. Windows 7 için teknik destek vermiyoruz artık. Sürüclerini buradan indirebilirsiniz:

www.sony.com.tr: Destek VPCSB1B9E | Sony

8.1 kurduğunuzda çalışmazsa destek sağlarız.
Merhaba ben de 8.1 e formatladım ve assist tuşunu yeni öğrendim ne olduğunu felan ve pc yi kapadıktan sonra assist tuşuna basıyorum siyah ekranda bulunamadı gibi bişeyler yazıyor ingilizce yani bu assist tuşunu orjinal haline nasıl döndürebilirim pc şuan win 8.1
Şimdiden Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı