Sony Vaio VPCSB1Z9E RAM Takviyesi

Zeki Delil

Hectopat
Daha fazla  
Şu an 4GB RAM'i olan laptopuma 4GB RAM daha eklemek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.
Özellikler:
  • İşlemci: i5 2410M
  • Ekran kartı: AMD Radeon HD 6470M
  • RAM: 4GB

Screenshot_1.png
Screenshot_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki bilgiler yetersiz. Anakart > SPD kısmının ekran görüntüsünü paylaşın. Bellek zamanlamaları ve voltaj aralığı uyumu çok önemli.
SPD kısmını göremiyorum. Farklı programlarda denedim. Hesap geçici süreliğine uzaklaştırma yediği için buradan cevap veriyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 232
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    10 KB · Görüntüleme: 200
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    10,9 KB · Görüntüleme: 255
RAM'inizin bellek kontrolcüsü info vermiyor. RAM'inizi söküp etiketinin fotoğrafını paylaşın.
6 GB RAM olması gerekirken 4 GB RAM var. Yıllar önce tamire göndermiştik. O günden beri 4 GB. Adam RAM'leri değiştirmiş olabilir. Şu anki RAM'leri söküp yerine yeni bir 8 GB modül alsak olabilir mi?

Olur. Laptop için olan DDR3 RAM alabilirsiniz. 4x2 sizin için en iyisi olur sanırım.
RAM'inizin bellek kontrolcüsü info vermiyor. RAM'inizi söküp etiketinin fotoğrafını paylaşın.
Bana link olarak bu bilgisayara uygun alınabilecek RAM'leri atabilir misiniz? Hangi site olduğu farketmez gereken özellikleri karşılasın ve teknik problem çıkarmasın yeter.

Size doğru RAM önerebilmem için takılı olan RAM'in bellek zamanlamasını ve voltaj aralığını öğrenmem gerekiyor. RAM'inizi söküp etiketinin fotoğrafını paylaşın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı