Sony ve özellikle Z3 Compact hakkında görüşleriniz

Caner M.

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar.

Sony'nin telefonları kaliteli mi ? Ben bilgisayarını kullanıyorum ve gayet kaliteli ancak telefonları da aynı şekilde kaliteli mi ? Z serisi su geçirmemesine rağmen suya düştüğünde açılmadığına dair bir iki tane haber okumuştum. Bu aklımı karıştırdı. Birde Z3 Compact gerçekten o paraya değer bir telefon mu ve Z3 Compact hakkında görüşleriniz nelerdir ? Teşekkürler. !

Genel olarak 1000 TL üstü her telefon yeterlidir. Ancak son kullanıcıya bağlı olarak görüşler fark gösterebilir. Kimi tasarım ister, kimi ise performans.

Xperia SP kullanıyorum, hem tasarım, hem malzeme kalitesi, hem de performans açısından mükemmel.
Z1 ve Z2 kullanan arkadaşlarım var, 2 telefonda harika, kaliteli. Bence performans açısından Sony biraz daha önde diğer markalara göre.

Z serisi al korkma diyebilirim. Başka seri alırsan kork. Sp aldım 2. sınıf tüketici muamelesi gördüm 8. ayda kesildi desteği. Hatta son güncelleme 3 ay geciktiği için 5. ay da diyebiliriz. Her firma gibi servisleri de berbat tabi. Ama o Türkiyede servis anlayışından kaynaklanıyor. Son olarak sony Türkiyeye telefonları geç yolluyor, sanırım kaçıncı sınıf insan muamelesi gördüğümüz ortada. He unutmadan malzeme kalitesi iyidir, arayüzü sadedir, pek kasmaz, z serisi dışında güncelleme adam akıllı verilmez ve her 6 ayda 1 amiral çıkarır dururlar, aldığın telefonun fiyatı acayip düşer. Keşke almasaydım ya keşke x n yerine z n+1 i alsam dersin. Ama takıntın yoksa al 2 yıl rahatca kullan. Tabi su geçirmez diye kanma, geçirince hatan olmasa da servisi tüketici hatası deyip sana geçirir. Diyeceğim bu kadar.

Z2 sahibiyim ve sonuna kadar memnunum.3 kere havuzda test yaptım ve hiç sıkıntım olmadı.Z3 Compact şu ana kadarki en iyi mini model telefon olmuş bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı