Sony ve Tencent, From Software'ın bir kısmını satın aldı!

Makaleler
4
Tencent from Software'ın %16.3'ünü, Sony ise %14,1'ini aldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Souls-like'ta çizdikleri yolun dışına çıkmazlar umarım bundan sebep, ha Souls-like God of War Ragnarök çıkacaksa orası ayrı. :)

Farklı yol çizeceklerini sanmıyorum. Acaba Bloodborne PC portu olasılığını artırıyor mu bu satın alım.

Ben oynamayacak olsam bile süper olur aslında, PS özel oyunları azalmaya başladı acaba konsol satışları nasıl etkilenecek bu da var.

Dante ve Vergil'ın en medeni konuşması bu sanırım :D
1661947510669.png

Bloodborne gelebilir 2023'te pc'ye. Hadi hayırlısı.
Yakında Sony State of Play yapacak deniliyor, hadi bakalım hayırlısı. En imkansıza Spiderman gözüyle bakılıyordu Marvel dolayısıyla o bile geldi Bloodborne'u bir getirmediler. Millet yorumlarda Bloodborne dileniyor hala getirmiyorlar anlayabilmiş değilim.

Yakında Sony State of Play yapacak deniliyor, hadi bakalım hayırlısı. En imkansıza Spider-Man gözüyle bakılıyordu Marvel dolayısıyla o bile geldi Bloodborne'u bir getirmediler. Millet yorumlarda Bloodborne dileniyor hala getirmiyorlar anlayabilmiş değilim.

Returnal PC sızdırılmış onun duyurusunu kesin yaparlar ama Bloodborne'u yapacaklarını pek sanmıyorum. Belki Demon's Souls Remake PC duyurabilirler NVIDIA sızıntılarında vardı.

Returnal PC sızdırılmış onun duyurusunu kesin yaparlar ama Bloodborne'u yapacaklarını pek sanmıyorum. Belki Demon's Souls Remake PC duyurabilirler NVIDIA sızıntılarında vardı.
PS5'im yok Demon's Souls muazzam olur. Returnal ise umurumda değil doğrusu, Hades ile roguelike türünün zirvesini zaten tattım birde o oyuna asla 100 üstü para vermem, PS'da 620 olan oyun PC'de kaç olur kim bilir...

Yakında Sony State of Play yapacak deniliyor, hadi bakalım hayırlısı. En imkansıza Spiderman gözüyle bakılıyordu Marvel dolayısıyla o bile geldi Bloodborne'u bir getirmediler. Millet yorumlarda Bloodborne dileniyor hala getirmiyorlar anlayabilmiş değilim.
O oyunu zaten artık oynamayan kalmadı, PC ye gelme ihtimali sürekli düşüyor, Remaster falan yapılmalı anca.

Yeni konular

Geri
Yukarı