Sony Vegas Pro 10 Has Stopped Working Hatası

erenkalelii

Hectopat
Daha fazla  
Ben sony vegas pro 10 indirdim birkaç edit yapabilmek için ancak videoyu vegas içinde attığım zaman şöyle bir hata alıyorum;

1.png

Bilen varsa yardım ederse çok sevinirim :D

Atmaya çalıştığım dosya türü: MP4. Şunu da eklemek isterim aynı durumu flv ve avi dosyası olarak da denedim ancak yine aynı sonuç oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sony Vegas Pro 10 programının yüklü olduğu klasörde ErrorReportClient adlı dosyayı bulup silin. Benimde böyle bir sorunum vardı bu yöntemle çözmüştüm.

Eğer ekran kartınız nvidia chipset'li ise Vegas pro da daha çok verim alırsınız. Bahsi geçen sorun ekran kartı sürücünüzün sağlıklı çalışmadığının göstergesidir. Driver'ın son sürümünü indirip kurmanız gerekir. Denetim masasındaki ekran kartı yapılandırmasına programlar sekmesinden Vegası da dahil ederseniz. Sorununuz tam olarak öyle çözülür. Amd chipsetli kartlar da onboard ekran kartı ile aynı anda çalıştığından çakışma yapıyor ve bundan dolayı Vegas açılmıyor. Biostan onboard ekran kartını Disable etmeniz gerekmektedir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı