Sony vegas pro 13 Piksel düşmesi

Rinvopa

Hectopat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar, youtube'a yüklediğim videolarda yaşadığım bir problem var. Kısaca şöyle açıklayabilirim. Video sahnesinde karakter sabit iken ekrandaki yazılar,ağaçlar, kayalıklar ve yerdeki çimenler her şey net anlaşılabilir. Ama karakter hareket etmeye başladığında video'da piksel düşmesi,yazılarda bozulma gibi problem yaşıyorum. Video sürekli hareketli sahnelerle dolu,1080p yüklediğim video hareketli sahnelerde 480p hissi yaratıyor. Teşekkürler

Not:Video Shadow play programı ile 90-130 fps arası kaydediyorum. Sony vegas pro 13 kullanıyorum. Render ayarlarım Main Concept AVC/AAC ( mp4,avc) // Internet HD 1080p

Son düzenleyen: Moderatör:
@Reiko777 hocam aynı sorun bende de var. Video programı ile 59,94 fps ile çekip vegas'ta da render yaparken 59,94 seçip yapıyorum. Bilgisayardan izleyince cam gibi oluyor fakat youtube'de 1080'de 480 hissi veriyor. Nasıl çözeceğimi bilemiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı