Sony vs. Apple telefon kameraları

Sony kamera konusunda en iyi markadır bana göre. Ama bu modeller arasında bilgim yok.
Sony donanım konusunda iyi kameralar üretir fakat kendi cihazlarında sunduğu kamera performansı aynı lensi kullanan diğer telefonların kamera performansına göre kötüydü eskiden. Yazılımı tam yapamıyorlardı. Şu an pek bilgim yok fakat muhtemelen hala aynı şekilde devam ediyordur.

Sony donanım konusunda iyi kameralar üretir fakat kendi cihazlarında sunduğu kamera performansı aynı lensi kullanan diğer telefonların kamera performansına göre kötüydü eskiden. Yazılımı tam yapamıyorlardı. Şu an pek bilgim yok fakat muhtemelen hala aynı şekilde devam ediyordur.
Hocam aradaki fiyat farkını göz önüne alırsak normal. Ve de Sony kullanan az. Diğer markalara çokcs lens satıyorlar. Onların kaliteli olması mecburi.

Ben büyük ihtimalle Apple'ı seçerdim. Kamera dışında 8 Gen 1 sıkıntılı bir işlemci. 8+ Gen 1 olsa belki Sony'i seçebilirdim. Bir de kağıt üstünde biliyoruz Sony'i. Yanyana bir bakmak lazım. Apple gibi renkleri doğru ve güzel verebiliyor mu diye.

Geri
Yukarı