Sony WH-1000xm3 kulaklık nasıldır?

Sony 2.el sennheiser 0 olacak onu da katın hesaba, ve sennheiser ses kalitesi sony'den üstündür diyebilirim rahatlıkla. Şahsi kararınız gerisi incelemeleri izleyip alın
o konuda doğru diyorsunuz, incelemeleri izleyeceğim ama versus sitesinden baktığım kadarıyla girilen verilerde sony sennheiser'dan daha iyi görünüyor batarya dışında. sağolun ben bir inceleyeyim.

Biraz eski bir model ama çok kaliteli. Özellikle gürültü engellemesi fiyatına göre en iyi kulaklıklardan biridir.
hocam birde sormak istiyorum. xm4 modeliyle büyük bir farkları yok gibi sizce 800 900 daha ekleyip xm4 almak daha mı mantıklı, yoksa xm3 zaten gayet iyi mi

o konuda doğru diyorsunuz, incelemeleri izleyeceğim ama versus sitesinden baktığım kadarıyla girilen verilerde sony sennheiser'dan daha iyi görünüyor batarya dışında. sağolun ben bir inceleyeyim.

hocam birde sormak istiyorum. xm4 modeliyle büyük bir farkları yok gibi sizce 1500 2000 civarı daha ekleyip xm4 almak daha mı mantıklı, yoksa xm3 zaten gayet iyi mi

Son düzenleme:

hocam birde sormak istiyorum. xm4 modeliyle büyük bir farkları yok gibi sizce 800 900 daha ekleyip xm4 almak daha mı mantıklı, yoksa xm3 zaten gayet iyi mi
Xm4 xm5 diye gider bunun sonu yok bütçeye bağlı...

Xm4 xm5 diye gider bunun sonu yok bütçeye bağlı...
yani bütçem sınırlı aslında dediğim gibi xm3 için tam yeterli fakat deneyimimi çok arttıracak bir fark bulunursa xm4 için ekleme yapabilirim, büyük bir fark yoksa xm3 bana yeterli, bir diğer seçenek olarak jabra elite 85h için ne dersiniz? yarın sabah seçtiğimi satın alacağım, yardım ettiğiniz için sağolun.

yani bütçem sınırlı aslında dediğim gibi xm3 için tam yeterli fakat deneyimimi çok arttıracak bir fark bulunursa xm4 için ekleme yapabilirim, büyük bir fark yoksa xm3 bana yeterli, bir diğer seçenek olarak jabra elite 85h için ne dersiniz? yarın sabah seçtiğimi satın alacağım, yardım ettiğiniz için sağolun.
Jabra bu fiyatlara olmaz.
Ses kalitesinde Sennheiser ya da Klipsch
Her enstrumanı kusursuz veriyor atmosferi harika.
O fiyatlara sony de güzel, bana göre sony fiyatları biraz iphone gibi şişme tabii.

M3 iyi, saedece eski model olmasına karşı takıntılıysanız diye dedim.

M3 iyi, saedece eski model olmasına karşı takıntılıysanız diye dedim.
yani pek bir takıntım yok videolarını izledim mx3 ses kalitesi olarak anc hariç daha bile iyi olduğunu söylüyorlar fiyat farkına değmez sanırım xm3 alacağım sağolun

Jabra bu fiyatlara olmaz.
Ses kalitesinde Sennheiser ya da Klipsch
Her enstrumanı kusursuz veriyor atmosferi harika.
O fiyatlara sony de güzel, bana göre sony fiyatları biraz iphone gibi şişme tabii.
anladım sennheiser modellerinede baktım fakat tasarım açısından sony çok hoş geldi bana birde 4200 liraya gayet iyi buldum 1 yıl daha garantisi var ve bir tanıdığımdan pek kullanılmadığını ben biliyorum yani, sennheiser yeniden düşüneceğim. sony alsamda pişman olmam diye düşünüyorum. teşekkür ederim yardımlarınız için..

Geri
Yukarı