Amazon Poltech Satıcı güvenilir mi?

Katılım
27 Temmuz 2023
Mesajlar
39
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Rampage PLOWER K60 Beyaz US Layout Bilek Destekli Red Switch Gaming Oyuncu Klavye Amazon.com.tr
Arkadaşlar bu ürün gözüme çarptı satıcı güvenilir mi? ( Ltfn başka ürün önermeyin sadece güvenilir mi riske girilir mi ) Yoksa Sinerji'de aynısı 1150TL oradan mı alınmalı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
O ürün alınmaz hocam. İlla alacaksan Sinerji'den almanı öneririm o satıcının ismini duymadım hiç belki güvenilirdir. Ama o ürün alınmaz.
 
O ürün alınmaz hocam. İlla alacaksan Sinerji'den almanı öneririm o satıcının ismini duymadım hiç belki güvenilirdir. Ama o ürün alınmaz.
Neye dayanarak alınmaz? Forumlarda herkes rampage,gamepower gibi ürünleri kötülüyorlar ama yarısından çoğu ürünü eline almamış denememiş bilmiyor,sadece pahalı markaların en ucuz modellerini alıp kullanmayı tercih ediyorlar ve bu çok mantıksız ( bana göre)
 
Neye dayanarak alınmaz? Forumlarda herkes Rampage, Gamepower gibi ürünleri kötülüyorlar ama yarısından çoğu ürünü eline almamış denememiş bilmiyor, sadece pahalı markaların en ucuz modellerini alıp kullanmayı tercih ediyorlar ve bu çok mantıksız ( bana göre)

Sence dandik fason Çin mallarına marka basılan ürünler alınır mı?Amazon.com.tr
Rampage'nin ve Gamepower'in en kral ürünü diğer kaliteli markaların en ucuz ürününden daha kötüdür attığım 800 TL'lik ürün Rampage'nin sattığı tüm klavyelerden iyidir.
 

Yeni konular

Geri
Yukarı