Sony Xperia L1 vs Motorola E Plus vs Samsung Galaxy j5 (2016)

Yasar Furkan

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu 3 telefondan bir tanesini alabilirim. J5 2016 model olduğu için biraz çekiniyorum. Ne de olsa 2018'e çok az kaldı daha az güncelleme alabilir. L1 ve E Plus içinse düzgün test bulamadım. Xperia L1 modeli ile istediğim performansı alabilir miyim? Ve sarj beni 1 gün götürür mü? En azından akşam 8'e kadar? Aynı sorular Motorola E plus için de geçerli. Bu telefonlardan hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
On7 Prime, Lenovo K6 Note, Zenfone 3 lazer arasından seçim yapabilirsiniz? Bunları burada sıkça konuştuğumuz ve bahsettiğimiz cihazlardır.

On7 Prime, Lenovo K6 Note, Zenfone 3 lazer arasından seçim yapabilirsiniz? Bunları burada sıkça konuştuğumuz ve bahsettiğimiz cihazlardır.
Turkcellin kendi sitesinde birtek K6 note var. Fakat Turkcell'e gidince siteye göre daha fazla ürün olucağını düşünüyorum. Cevabınız için teşekkürler.

16 GB hafızalı bir cihazı artık giriş seviye telefonlar haricinde tavsiye etmemeye özen gösterelim. Büyük anne ve babalarımız için ideal olabilir SD kartı takınca ancak biraz meraklı ve aktif kullanıcılar için sıkıntı olabiliyor.

Kişini kullanımına göre değişir, eldeki şartlar belli Turkcell'den alınacak, ithalatçı garantili ucuz cihaz öneremiyoruz ee ne kaldı 16 GB depolamalı cihazlar. Benim telefonum 8 GB ve yetiyor, sanki başka önerme şansımız varda kişisel zevkimiz/fantezilerimizi beslemek adına 16 öneriyoruz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı