Sony Xperia M4 Aqua Nasıl?

Kullandım. İkinci senesinde arayüz kasmaya başladı. Para ağaçta yetişmiyor tabiki ama siz başka bir modele bakın isterseniz.
Bana bir arkadaşım verdi bedavaya. Ekranı ve mikrofonu bozukmuş bende 180 liraya hepsini alarak 2 sene kullanmak niyetindeyim.
Hafızası ne kadardı ?

@xxxtentac!on
Merhaba, ben kullandım 1 sene boyunca. Hafızası kesinlikle yetmiyor. Ama yanlış hatırlamıyorsam Android 6.0'a güncellediğimde, takılı olan hafıza kartını, dahili depolama olarak kullanabiliyorduk. Bir ama daha, kullandığınız hafıza kartı çok yüksek hızlara çıkabilmelidir. Bu da para demek. Ne kadar yüksek hızlı mSD o kadar para.

Su geçirmez cihaz. canım sıkıldıkça yıkıyordum :LOL:. Ekran değiştikten sonra, su geçirebilir. Ekranı değiştirenin işçiliğine bağlı, ayrıca kapakların iyice kapatılması gereklidir.

Kamerası kötüydü. Bunda 13MP kamera vardı, iPhone 6'ya geçtim, iPhone 6'da da 8MP var ama iPhone 6 kesinlikle kat kat daha güzel çekiyor.

Isınma sorunu, evet vardı.

Aklıma gelenler bunlar, başka sorunuz varsa seve seve yanıtlarım. İyi forumlar.

@xxxtentac!on
Merhaba, ben kullandım 1 sene boyunca. Hafızası kesinlikle yetmiyor. Ama yanlış hatırlamıyorsam Android 6.0'a güncellediğimde, takılı olan hafıza kartını, dahili depolama olarak kullanabiliyorduk. Bir ama daha, kullandığınız hafıza kartı çok yüksek hızlara çıkabilmelidir. Bu da para demek. Ne kadar yüksek hızlı mSD o kadar para.

Su geçirmez cihaz. canım sıkıldıkça yıkıyordum :LOL:. Ekran değiştikten sonra, su geçirebilir. Ekranı değiştirenin işçiliğine bağlı, ayrıca kapakların iyice kapatılması gereklidir.

Kamerası kötüydü. Bunda 13MP kamera vardı, iPhone 6'ya geçtim, iPhone 6'da da 8MP var ama iPhone 6 kesinlikle kat kat daha güzel çekiyor.

Isınma sorunu, evet vardı.

Aklıma gelenler bunlar, başka sorunuz varsa seve seve yanıtlarım. İyi forumlar.
Android 6.0'da dahili depolamayı mSD ayarlayabiliyorsak sıkıntı yok. mSD Toshiba yüksek hızlı zaten. Ve son olarak PUBG kaldırır mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı