Sony Xperia M4 Aqua Nasıl?

@xxxtentac!on
Neden olmasın? Tam olarak, nasıl yapıyorduk, ne yapıyorduk hatırlamasam da (dahili olarak tanıtmadan bahsediyorum) Fat32'ye dönüştürmede sıkıntı yaşamazsınız hafıza kartında sorun olmadığı sürece.
Ext4 olarak mı formatlayacağım? Sanırım M4 Aqua'ya o özellik gelmemiş Android 6'da.

Hafıza kartı ile dahili hafıza yükseltme meselesi her zaman problem olmuştur. Bu işlemi yapanlarda pek çok sorunlar meydana geliyor söylemedi deme.

Cihazı bende uzun süre kullandım. Isınma sorunu dışında gerçekten kullanıcıyı kanser eden bir problem hafıza sorunuydu. 2010 yılında çıkan android cihazları kadar dahili, hafıza ile gelmesi gerçekten çok kötüydü. Oyun için düşünüyorsan yüksek GB olan oyunları oynamayı düşünme hiç.
Onun haricinde cihaz video izleme, internette gezinme ve 2 sosyal medya uygulaması dışında aktif kullanılamaz.

Hafıza kartı ile dahili hafıza yükseltme meselesi her zaman problem olmuştur. Bu işlemi yapanlarda pek çok sorunlar meydana geliyor söylemedi deme.

Cihazı bende uzun süre kullandım. Isınma sorunu dışında gerçekten kullanıcıyı kanser eden bir problem hafıza sorunuydu. 2010 yılında çıkan android cihazları kadar dahili, hafıza ile gelmesi gerçekten çok kötüydü. Oyun için düşünüyorsan yüksek GB olan oyunları oynamayı düşünme hiç.
Onun haricinde cihaz video izleme, internette gezinme ve 2 sosyal medya uygulaması dışında aktif kullanılamaz.
Oynayacağım tek oyun PUBG. Sanırım o da ilk önce play store'dan indirip 36 MB'ı datasını sd kattan yüklerim. Onun dışında Binance ve İnstagram'dan başka uygulama kullanmıyorum.

@Alpi350
Katılıyorum. Hafıza sorunu gerçekten insanı kanser edebiliyor bu cihazda. Yüksek boyutlu oyunlar sorun çıkartabilir. Kart, ne kadar hızlı olursa olsun hiçbir zaman telefonun kendi hafızasının yerini tutacağını sanmıyorum, hız konusunda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı