Çözüldü Sony Xperia P ile PC de fotoğrafları görememe

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

uzalan

Kilopat
Yer
kartepe
Bu sorunla uzun zaman uğraştım, netten araştırdım ama olmadı bir türlü fotoğraflar PC de görünmüyordu. Sonrasında fabrika ayarlarına geri aldım ve DCIM içinde 100ANRORA klasöründeydi fotoğraf ve videolar. Bulabildiğim tek yol bu, başka türlü yapamadım. Fabrika ayarlarına geri aldığınızda fotoğrafları, mp3 veya videoları silmiyor ama siz yine de yedekleyin. Nasıl yedeklerim? PC'de görünmüyor aga derseniz, bluetoot ile olabilir. Daha farklı ve basit bir yöntemi olan varsa aşağıya yazarsa çok iyi olur. Nette adam sorununu yazmış, birkaç kişi cevap vermiş ama sorunun sahibi orta da yok. Ne oldu yaptın mı, yapamadın mı? Kendi işini gören arazi oluyor. Konu açmadaki amacım aynı sorunu yaşayanlar çözüme ulaşsın...

Normalde de fotoğraflar DCIM > 100ANDRO klasörünün içine kaydediliyor. PC'ye bağladığınızda bu klasör boş mu gözüküyordu ? Yedekleme önerisi olarak OTG kablosu alıp flash belleğe aktarmak olabilir.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı