Sony Xperia U ROOT Atma

• Konuyu başlatan Exe.
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 919

Exe.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben telefonuma root atmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, acaba yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefondan USB Hata Ayıklama'yı etkinleştirin. (Ayarlar/Geliştirici Seçenekleri)

Eroot programını indirip programı çalıştırdıktan sonra telefonu usb ile pc'ye bağlayın root düğmasine tıklayın birkaç saniye sonra rootlanmış olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
root öyle kolay bi şey değildir eğer root atmak istiyosan öncelikle şunu bilmen lazımki tel garantiden çıkar ve garantiyi geri getirmen için unrot yapman lazım tel yeniyse hiç bulaşma root ben root attım pişmanım telefon inanılmaz yavaslıyor zamanla tabiki android rom atarak yükseltebiliyosun mesela telefon en son 2.3 desteklerken çeşitli romlarla 4.4 kitkat yapabiliyosun rootun faydası overcloc yaparsın ve uygulamaları gl to sd diye bi uygulamayla hafıza kartına taşırsın ve oyunlarda hile yaparsın ve çoğu uygulama root ister root yani kök demek binevi telin sistemini eline geçirirsin ve uygulamalara izin verip vermeyeceğini belirlersin atmak istersende googlede araştır ama ben önermem tel güzel zaten yani gereği yok bence ama karar senin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı