Sony Xperia Z1 Compact mı Iphone 5c mi?

Z1 compatc mı ıphone 5c mi?

• Oy verenlerin toplamı
    17

Asım64

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar soru gayet açık, özellikle küçük telefon istediğim için android'de Z1 compact seçme nedenim küçük olup donanımın ve malzemenin iyi olması. Iphone 5c'yi ise fiyat yönünden seçtim. Sizce hangisi veya başka telefon öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam Z1C veya 5C demiş siz gidip G2 diyorsunuz. Note 3 mü G2'mi sorusuna G2 diyenler yüzünden G2'den soğudum. Yeter artık şu forumun ortak lekesi oldu.
G2 Note 3'den daha iyi bir cihaz. Daha çok "lekelenecek" forum! Konuyu açan arkadaşa da Z1 Compact öneriyorum.

G2 Note 3'den daha iyi bir cihaz. Daha çok "lekelenecek" forum!! Konuyu açan arkadaşa da Z1 Compact öneriyorum.
Efendim? G2, Note 3 Neo ve S4 ile karşılaştırılan bir cihaz. Siz de dediniz tam oldu vay be...

Note 3 ün g2den üstün yanlarını yazın o zaman. Bizde g2nin note 3e nazaran nasıl berbat bir cihaz olduğunu görelim.
Note 3'te 3 GB Ram varken, G2'de 2 GB Ram var. Zenfone 5'te de 2 GB Ram var neden daha fazla para verelim G2'ye o zaman ? Android tuşları çok kaba, tamam Z2 ve M8'de de var ama G2-3'teki tuşlar çok kötü. Arka fonunun beyaz olması da bir eksi. Şeffaf yada siyah olabilirdi. Çok geniş, iPhone politikasını uygulayabilirdi uzatmak gibi.

Note 3 Micro SD takabilirsiniz, 5.7'' ekranı var tablete hatta bilgisayara bile ihtiyacınız olmayabilir. S Pen ile işleriniz kolaylaşabilir. Amoled ekran IPS+'a göre daha kalitelidir. Tasarımı mükemmeldir, köşeli görünüm yanında arkadaki deri görünümlü kapak gerçekten şaheser. Premium telefon olduğunu gösteriyor. İşin yanında Samsung kalitesi ve TouchWiz kalitesi de var. Parmağı yukarıdan aşağı çektiğimizdeki görünüm gerçekten hış. Wi-Fi ve Veri vb. onları oraya koyup düzenleyebiliyorsunuz. G2'de de var fakat Note 3'tekinde daha güzel.

G2'nin pili çıkmıyor, şiştiğinde servise götürmek zorunda kalacaksınız. Çoklu pencere ile birden fazla uygulamayı tek ekranda görebilirsiniz. G2'nin arkasındaki tuşlar gereksizce kötü. Sadece arkadaki tuşa basınca selfie özelliği iyi o kadar. Daha sayayım mı ?

Ve yurtdışı modelinin işlemcisi 40 mHz daha fazla. Ne olacak ki deme, önemli bir kriter. 4K video çekebiliyor N9005 modeli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı