Sony Xperia Z1 Kulaklık Algılamıyor

Cengizhan ŞEN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,
Sony Xperia Z1 telefonum yeni servisten geldi. Kulaklık taktığımda algılamıyor. Fakat SoundAbout uygulamasıyla ses çıkış kanalını değiştirdiğimde kulaklıktan ses verebiliyor, dolayısıyla yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba,
Sony Xperia Z1 telefonum yeni servisten geldi. Kulaklık taktığımda algılamıyor. Fakat SoundAbout uygulamasıyla ses çıkış kanalını değiştirdiğimde kulaklıktan ses verebiliyor, dolayısıyla yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum. Nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim.

www.sikayetvar.com adlı siteye şikayet edebilirsiniz kayıt olup . Veya servise verebilirsiniz

www.sikayetvar.com adlı siteye şikayet edebilirsiniz kayıt olup . Veya servise verebilirsiniz
Bu sorundan dolayı serviste değildi, ekranı kırıktı. Geldiğinde bu hatayla karşılaştım. Ve dediğim gibi yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Çözüm önerisi olan varsa bekliyorum lütfen

Yok mu yardımcı olabilecek biri?

@Recep Baltaş

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı