Sony Xperia Z2 vs M5

mayforgiven

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, böyle bir konuyu daha önce de açmıştım. Fakat güncel yorumları merak ediyorum. Hangisini almam sizce daha iyi olacaktır? M5, Z2'den sonra çıktı fakat Z2 amiral gemisi olduğu için daha iyi olabilir mi? Üzerine Z5 gibi telefonlar çıkmasına rağmen Z2 hala alınır mı? M5'in var olan bazı sorunları vardı diye hatırlıyorum. Hala var mı? vs. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

Z2 hala alınabilir bir cihaz fakat o fiyata daha düzgün cihazlara yönelmeniz daha doğru olacaktır. Bana kalırsa sırf duruşu için bile alınacak bir cihaz. Muadilleri; s5-G3-Note3 olduğunu varsayarsak, güçsüz bir cihaz da değil. Snappdragon 801 gayet iş görecek bir işlemcidir. Diğer yandan, Xperia M5'in MediaTek işlemcisi hiç stabil bir işlemci değil. Xperia arayüzü ile anlaşamayan bir işlemci. Gene de alınmayacak bir cihaz değil fakat çok sorunlu olduğunu da duydum, sorunsuz olduğunuda. Şans işi deyip de almamak lazım. Eğer ki ikisi arasında kaldıysanız Z2 mantıklı olacaktır. İkisi şart değil ise G4 veya Note 4'e bakın derim.

Araştırdığımda ikisi arasından Z2'yi önerebilirim. Fakat bana göre ikisi de güncelliğini yitirmek üzere bu yüzden ikisi yerine G4' ü önerebilirim.

Z2 de güncellik konusunda haklı olabilirsiniz. Çünkü Teknosa gibi bazı sitelerde seri sonu olarak satılıyor. @Recep Baltaş bu konuda ne düşünüyor? Sistem tavsiyelerinde M5 tavsiye edilmiş ama...

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı