Sony Xperia Z2 vs Sony Xperia M5

M5'in özelliklerine bakılırsa gayet iyi, eksiği yok. Fakat o ön kameranın büyüklüğü telefonu çirkin göstermiş. Bence kesinlikle Z2 alın, asla ve asla pişman olmazsınız. Siyah rengini tavsiye ederim.
Şuan itibari ile Teknosada Z3 1699 fiyatla satılmakta Z2 ise 1399 hangisini almam daha iyi olur Z3 aradaki fiyat farkını hakeder mi?

Arkadaşlar bugün Z2 yi satın aldım. Umarım mutsuz etmez beni. Cihaz elime ulaştığında nelere dikkat etmem gerekiyor karşılaşabileceğim sorunlar neler olabilir telefonda ?
[TBODY] [/TBODY]

Telefonu suya sokma çünkü telefon suya dayanıklı su geçirmez değil, buna dikkat et. Paran boşuna gider sonra garantiye de göndersen kullanıcı hatası derler haberin olsun.
Yok kardeşim onu bende biliyorum teşekkürler uyardığın için. Ben mesela kutudan çıktığında ne gibi sorunlarla karşılaşırım gibisinden aormuştum; kasa açıklığı , kamera problemleri gibi vs.

Hayırlı olsun, gayet iyi bir seçim yapmışsınız. Buradaki linkten cihazınız hakkında daha fazla bilgi edinebilir, faydalı şeyler bulabilirsiniz. Güle güle kullanın. Mümkünse cihazınızın fotoğrafını çekip inceleme yapın. Z2'de kasa açıklığı yok, sonradan da kasa açılmıyor kendi kendine. Bu sorun SONY Xperia™ Z3 Compact'da mevcut.

Hayırlı olsun, gayet iyi bir seçim yapmışsınız. Buradaki linkten cihazınız hakkında daha fazla bilgi edinebilir, faydalı şeyler bulabilirsiniz. Güle güle kullanın. Mümkünse cihazınızın fotoğrafını çekip inceleme yapın. Z2'de kasa açıklığı yok, sonradan da kasa açılmıyor kendi kendine. Bu sorun SONY Xperia™ Z3 Compact'da mevcut.
Çok Teşekkürler sayfayı inceleyeceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı