Sony Xperia Z3 veya Galaxy Note 4

Hangi telefonu alırdınız ?

• Samsung Galaxy Note 4

Oy: 12 75,0%
  • Sony Xperia Z3

Oy: 4 25,0%

• Oy verenlerin toplamı
    16

Kosinüs

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Alacak olsanız Samsung Galaxy Note 4'mü alırdınız, yoksa Sony Xperia Z3'mü alırdınız ? Nedenlerini de belirtmeniz iyi olur. :)

Bunun bi' çok sebebi var. Ama ben Z3'e bakmam bile Note 4 varken. Note Android camiasında kraldır bana göre.

Kullanım amacına göre değişir. Bana göre ekran daha büyük olduğu için Note 4. Genelde film-dizi izlerim telefonda bu yüzden görüntü temiz ve güzel olmalı. Bu yüzden Note 4.

Sabahtan akşama kadar Note 4. Z3'ün kalın çerçeveleri kendi cumhuriyetini ilan etmiş, bunlarla bir telefon daha yapılabilir. Pembe fotoğraf çeken kamerası da cabası.

Ben şahsen Note 4 alırdım zira s-pen benim için başlıbaşına bir alma sebebi sizde s-penin önemine göre karar veriniz. Performans olarak ikisi arasında kağıt üstünde Note 4 daha iyi olsada hissedilebilir bir fark olmayacaktır ikisi de gayet stabil cihazlar. Çevremde de iki cihazı kullananlar var her iki kesimde memnun burada suya karşı dayanaklılık , s-pen gibi faktörler sizin için tercih sebebi olmalı. Herşeyden önce ikisinide bir mağazada elinize alın ve hangisinin ergonomisini hoşuna gidiyorsa alın ikiside kesinlikle pişman etmez. Ama şahsi tercihim dediğim gibi Note 4 olur ekran noktasında daha iyi bir deneyim sunması , daha büyük ekranı ve s-peni ile bana daha fazla hitap ediyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı