Sony Xperia Z3+ vs Samsung Galaxy Note 4

FurkanGamer

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni telefon almayacağım. Sadece hangisi genel anlamda daha güçlü merak ettim. Sebepleriyle birlikte açıklarsanız sevinirim. Teşekkürler

Zenfone 2 yi de bekleyebilirsin ama illa bu iki telefondan biri diyorsan ben de Z3 diyorum. Tasarım çok güzel ve performanslı bir telefon. Note 4 kadar performanslı olmasa da yeterli bir performansı var hiçbir oyunda size sıkıntı çıkarmaz. Zaten arayüz de güzel. Kamera olarak da SONY daha iyi. O yüzden Z3 tavsiye ediyorum.

Note 4 harika bir telefon. Bence şuan Android telefonların arasında en güçlü ve sorunsuz olanı. Boyuta takılmıyorsan kesinlikle Note 4.

Bu telefonlar arasından Note 4 tavsiye ederim. Daha güçlü bir telefon.

Note 4 al. Gerisini düşünme derim.

Note 4 harika bir telefon. Bence şuan Android telefonların arasında en güçlü ve sorunsuz olanı. Boyuta takılmıyorsan kesinlikle Note 4.
Arkadaşlar teşekkür ederim elimde zaten Note 4 var. Sadece meraktan ve arkadaşım telefon alacağından sordum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı