iPhone 6 vs Samsung Galaxy S6 vs LG G4 vs Samsung Note 4 vs Sony Xperia Z3 veya HTC One M9+

Demek istediğimi anlamamışsın neyse keyif senin para senin.
Şu videoyu da seyret. Fikirlerinde yardımcı olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G2 ile hemen hemen aynı gidiyor onu anladım da G4'ün gerisinde mi kalıyor ? Hatta bazı noktalar da geçiyor bile. Toucwiz'in ne kadar berbat bir arayüz olduğunu biliyorsundur, bir de CM rom kurulduğunu düşünüp öyle kıyasla S6'yı.

Not: Bu arada düşüncelerim iPhone 6'dan yana ama son anda karar değiştirecek olursam S6 tercihim olur.

Samsung'un 3000 liralık yeni amiral cihazı LG'nin 1000 liralık 2 yıl önceki amiral cihazının neredeyse gerisinde kalıyor. Neden Samsung alma dememin sebebini gösterdim. Neden satana kadar uğraşırsın dediğimi anlamışsındır. iOS sistemini kullanabilirsen iPhone 6 alabilirsin. Ben iPhone serisinin 5s modelini seviyorum en çok. En sağlam modeli 5s.

Edit: CM ROM her cihaza kuruluyor. G2'ye de CM kurduğunda telefon iOS'tan daha seri oluyor hatta.

Tamam dediğini anladım kardeşim haklısın, o konuda bir şey demiyorum. İOS'u kullanırım onda bir sıkıntım yok, ama android'in eksikliğini yaşar mıyım ? Bataryası bir günü çıkarır mı ? Aklıma bunlar takılıyor yada saçma sapan çözemeyeceğim hatalar ile karşılaşır mıyım ? Hafıza sorunu olur mu ? Cihazları kıyaslamak yerine günlük kullanım bilgilerinden bahsetseniz, daha fazla yardımcı olacaksınız.

Note 4. (y)

Tamam dediğini anladım kardeşim haklısın, o konuda bir şey demiyorum. İOS'u kullanırım onda bir sıkıntım yok, ama android'in eksikliğini yaşar mıyım ? Bataryası bir günü çıkarır mı ? Aklıma bunlar takılıyor yada saçma sapan çözemeyeceğim hatalar ile karşılaşır mıyım ? Hafıza sorunu olur mu ? Cihazları kıyaslamak yerine günlük kullanım bilgilerinden bahsetseniz, daha fazla yardımcı olacaksınız.
iPhone 6 kullanıyorum. Android'den geçeceksen ilk günlerde çok zorlanırsın. Sonra alışırsın.

iPhone'da kolay kolay sorun çıkmaz. JB yapmadığın sürece bir problemle karşılaşmazsın. Günlük çok yoğun telefon kullanıyorsan bataryası dayanmaz. Batarya için iP 6 Plus alman gerekir. Android'i dolu dolu tüm artılarıyla kullanıyorsan kendini hapse atılmış gibi hissedebilirsin. Hatta Jailbreak adını buradan alır. Hapisten kaçış.. Hafıza sorunu olmaması için 32GB'tan az olmaması gerekir. Ben 32 GB G2 kullanıyorum ve tam ayarında. 16 GB alsam yetmezdi. Yanında bir de 32GB OTG Flash Bellek kullanıyorum ayrıca.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı