Sony Xperia Z5 Compact vs LG G4

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba sayın Technopat üyeleri. Z5 çıktığında aklımda yeni bir fikir oluştu. Bu iki seçenekten bana uygun olanı Z5 Compact gibi geliyor. Z5 Compact hem boyut olarak küçük, hem 1080p ekran ile uzun süreli kullanım, hem Z5'in özelliklerinden kısılmadan daha küçük bir kasaya sığdırılmasıyla, hem de etkin soğutmasıyla beni cezbediyor. Fakat G4 ise beni 1440p ekran, çok iyi kamerası fakat düşük pil ömrü ve ısınması yüzünden korkutuyor. Size sormak istediğim bu iki telefonda performans açısından hangisinin daha iyi olduğudur. Hangisi performans olarak gerek sosyal medyada ve ara sıra oyunlarda daha iyidir? Performans açısı dışında beni pişman edecek fazla özellikleri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Z5 Compact 1080p değil, 720p'dir. Ve 720p olduğu için, piyasadaki en iyi oyun performansı sunan cihaz bile diyebiliriz.
G4'te Adreno 418, yer yer yetersiz kalabiliyor.

Xperia Z5 compact performans, kamera, pil performansı ve dayanıklılık olarak G4'ten daha iyi bir cihaz. 720p ekrana sahip olması SD 810'daki en iyi performansı vermesini sağlıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı