Sony XZ vs Asus Zenfone 3 Deluxe

Thyphon

Hectopat
Daha fazla  
Çok arada kaldım. Bana göre telefonların eksileri ve artıları şu şekilde:

Sony XZ
+Tasarım (Sony'nin köşeli tasarımlarını seviyorum.)
+Dayanıklılık (Su ve toz geçirmezlik, Alkaleido diye bir metal.)
+Kamera.
+Diğer telefonlara göre daha stabil bir arayüz ve android.

-Home vb. tuşların sanal olması.
-3GB RAM (Şu anki üst segment telefonların hepsi 4 kullanırken Sony'nin hayla 3'te kalması)
-32GB depolama (Bunun 12GB kadarını telefon kullanıyor. 20GB şu an için az kalan bir hafıza)
-Kalınlık (8.2 mm nedir :D )

Asus Zenfone 3 Delux;
+6GB RAM ve Snapdragon821 işlemci.
+64, 128 ve 256 GB depolama seçenekleri.
+Home vb. tuşların telefonun üstünde olması.
+Henüz belli olmasa da fiyatının makul olması (Yurt dışı fiyatlarına bakarsak makul :D )

-Eylül başı denilen telefonun halla ne zaman çıkacağı belli değil. (Yani bu neden bile beni bu telefondan o kadar soğuttu ki yani bu kadar sorumsuz bir firma bu kadar sorumsuz bir Asus Türkiye olamaz. Müşteri memnuniyeti 0. Bu yüzden bu telefonu aldıktan sonrası beni düşündürüyor.)
-Dayanıklılık (Telefon PureMetal tamam ama su ve toz dayanıklılığı yok. Bende gidip telefonu suya veya normal bir yere atmam da yanlışıkla su dökülse. :D )

Aklıma şu an gelmeyen farklı nedenlerde vardır illa ki. Peki sizin düşünceleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim veya abim suya toza dayanıklılık olmasın önemli değil ancak ben bir sony kullanıcısıyım ve servis i berbat tüm yaz bekledim sonra tam dava açmaya gidiyor babam o sıra telefonunuz geldi dedi ve tel. Siyahtı yeni yeşil renk göndermişler anlıyacağın zaten zenfone 3 deluxe 256 gb gibi güzel bir depolama alanı var bana sorarsan asus al

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı