Sony, Yeni Xperia Modelleri İçin Tarih Verdi

Sony yeni Xperia modelleri

Sony, yapmış olduğu paylaşımla beraber yeni Xperia modellerinin tanıtılacağı tarihi açıkladı. Piyasaya sürmüş olduğu akıllı telefonlar ile bir türlü istediği satış rakamlarına ulaşamayan Sony, kısa bir süre önce yapmış olduğu paylaşımla beraber yeni Xperia modelleri için tarih verdi. Bu doğrultudaysa Sony, 14 Nisan çarşamba günü YouTube kanalı üzerinden düzenleyeceği canlı yayınla beraber yeni ürünlerini tanıtacağını […]

Devamı: Sony, Yeni Xperia Modelleri İçin Tarih Verdi
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Sony artık telefon trenini kaçırdı bu saatten sonra beceremez. Apple, Samsung ve Xiaomi varken.

Sony belki PlayStation Mini gibi bir taşınabilir oyun konsolu tanıtırsa. (Kendine ait bir işletim sistemi ile) Mobil pazarı yakalayabilir.

Zamanında iyisi olsun diye Xperia U ve P modelini geçip amiral gemisi Xperia S almıştım. Android telefonlar yeni yeni yaygınlaşıyordu. En bilindik rakibi de Samsung Galaxy S3 idi. Herkes S3 alırken ben Sony daha köşeli ve klas durduğu için Xperia S almıştım. Aldığım telefonu 2 sene anca kullanabilmiştim. İkinci senesinde klavyeden yazdıklarım, abartısız 5-6 sn sonra geliyordu ekrana. O günden beri Xperia benim için kara listededir. Sony'i severdim, ama Xperia'da bana attığı kazığı ve o zaman için verdiğim paranın iki senede çöp olmasını hayatta unutmam.

Zamanında iyisi olsun diye Xperia U ve P modelini geçip amiral gemisi Xperia S almıştım. Android telefonlar yeni yeni yaygınlaşıyordu. En bilindik rakibi de Samsung Galaxy S3 idi. Herkes S3 alırken ben Sony daha köşeli ve klas durduğu için Xperia S almıştım. Aldığım telefonu 2 sene anca kullanabilmiştim. İkinci senesinde klavyeden yazdıklarım, abartısız 5-6 sn sonra geliyordu ekrana. O günden beri Xperia benim için kara listededir. Sony'i severdim, ama Xperia'da bana attığı kazığı ve o zaman için verdiğim paranın iki senede çöp olmasını hayatta unutmam.
Bende Xperia U vardı altı ışıklıydı, dediğiniz sorun gibi bir sorun bende de oluşmuştu. Uygulamalar durduk yere çöküyordu. Sony eskiden berbat bir güncelleme hizmetine sahipti ve telefonları bozuyordu.

Geri
Yukarı