Sony Z3 Isınma Sorunu

Bende Z3 compact kullandım en ufak yüklenmede ısınıyordu. Ben bunu sebebini 2.5 ghz ile çalısan işlemci olarak görüyorum. Mobil bi sistemde 2.5 ghz biraz yüksek bir frekans soğutma sistemi de olmadığından işlemci en ufak harekette ısı üretiyor. Rahatsız edici ama bence normal.

Halen anlamadınız işlemci sıcaklığı ile batarya sıcaklığı arasındaki farkı. Batarya sıcaklığı olamaz bu zaten telefon kapanır elinizde bile duramaz. İşlemci sıcaklığı için de boşta değeridir zaten bu. Sorun yok ortada.

Halen anlamadınız işlemci sıcaklığı ile batarya sıcaklığı arasındaki farkı. Batarya sıcaklığı olamaz bu zaten telefon kapanır elinizde bile duramaz. İşlemci sıcaklığı için de boşta değeridir zaten bu. Sorun yok ortada.
Bataryanın o ısıya gelmeden öncede şişme, performans kaybı gibi durumlar gözlenir ilk olarak. Böylesine sade, ince bir telefon alıyorsunuz ve sıcaklık değerleri normal bir telefon düzeyinde. Sıcaklığın bariz hissedilmesi belki camdan kaynaklanabilir.

Sorun telefonunuzda z3 kullanıyorum oyuna girmediğim sürece en ufak ısınma hissetmiyorum(3g çok aktifse rahatsız etmicek derecede sıcaklık oluşuyor sadece her tel gibi)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı