Şort giyen genç kız yaşlı bir şahıs tarafından taciz edildi!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Genç kadın sırf şort giydiği için bir şahıs tarafından taciz ediliyor ve babasına da hakaret ediliyor. Geldiğimiz nokta çok üzücü!

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz şimdi elmalı davasında da kararsız kalıyorsunuzdur hocam. Öyle değil mi?

İstediği gibi giyinir, siz de en ufak bir şey söyleyemezsiniz. O bildiğinizi de kendinize saklayın. Bakmayacaksınız hoşunuza gitmiyorsa. Bu kadar basit.

Yani sizde haklısınız. Bir şey diyemem.

İsterse dayı krem peynire, kız maymuna tapsın. Böyle bir olayda sorgulanması gerek en son şey din olmalı.

Yıl olmuş kaç hala kıyafetlere takılıyor millet.
Dinsizin hakkından imansız gelirmiş. Müslüman olan taciz etmeyeceği için din açısından sorguladım. :)

Videodaki kişinin zihniyetiyle aynı zihniyette olan kişileri bu forumda görmeyi beklemezdim, üzücü.

• Beğen
İfadeler: eth
Dine bağlı. İslam'da kadınlar için yasak.

Yasağa uymama özgürlüğü ne olacak peki? İnanç ile giysi arasında o yüzden bağlantı yok dedim. Ayrıca giysi konusunu dininin ne olduğunu bilmediğimiz biri için konuşmak saçmalık. Bu konuda ilk düşünülmesi gereken şey zaten din değil.

Sonuçta o kızlarında neden açık saçık giyindiklerini hepimiz biliyoruz
Herkes erkekler de dahil, kıyafetleri güzel gözükmek için giyer. Yoksa hepimiz çuval giyip geziyor olurduk, sizinkisi tamamen taş devrinden kalma bir düşünce. Ne yani ben şort giysem beni de mi taciz edeceksin?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı