Soru-cevap video içeriği izlenir mi?

• Konuyu başlatan ProGG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 621

ProGG

Picopat
Yer
Türkiye :)
Selam arkadaşlar. Ben bir video çekmeyi düşünüyorum. Videom farklı ülkelerdeki insanlarla Discord üzerinden sizin soracağınız soruları sorup güzel bir video yapmayı planlıyorum. Sizce böyle bir video izlenir mi?
İlk videom Hindistan'lı biri ile sizin soracağınız soruları ona sorarak güzel bir video yapmak.
Sizce yapayım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. Ben bir video çekmeyi düşünüyorum. Videom farklı ülkelerdeki insanlarla Discord üzerinden sizin soracağınız soruları sorup güzel bir video yapmayı planlıyorum. Sizce böyle bir video izlenir mi?
İlk videom Hindistan'lı biri ile sizin soracağınız soruları ona sorarak güzel bir video yapmak.
Sizce yapayım mı?

Güzel fikir. Link at yükleyince.

Sizce yapayım mı?

Kurgu efekt vb. için yardımcı olabilirim :)

Ya ciddi misiniz? Bak çok sevindim :) bana saçma geldi izlenmez dedim. Çok sağ olun vallahi.
Videoyu yükleyince size bildiririm çok sağ olun. Çok mutlu oldum. :)

Bekliyoruz. Video fikri güzel fakat fikri kadar kalitesi de önemli. Umarım güzel şeyler çıkarırsınız. Videoyu halledince yeni bir konu açıp linkini bırakırsanız daha rahat olur. Kolay gelsin.

Ya ciddi misiniz? Bak çok sevindim :) bana saçma geldi izlenmez dedim. Çok sağ olun vallahi.
Videoyu yükleyince size bildiririm çok sağ olun. Çok mutlu oldum. :)

Çok sağ olun yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Sizle özelden konuşalım :)
İnstagramdan ulaşabilirsiniz :)
@omerrtoptas

Geri
Yukarı