LoL videoları izlenir mi?

TechnoKing

Kilopat
Daha fazla  
Bir YouTube kanalım var. LoL videoları çekiyorum ama LoL'ün zamanı geçti sanki. Daha henüz çok yeniyim 4-5 video attım ama zararın neresinden dönersen kardır diye düşünüyorum. Sizce hala LoL videoları izlenir mi ve şu an çok popüler olan videosu çekilebilecek bir oyun önerir misiniz? (düşük sistem gereksinimleri isteyen LoL gibi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir YouTube kanalım var. LoL videoları çekiyorum ama LoL'ün zamanı geçti sanki. Daha henüz çok yeniyim 4-5 video attım ama zararın neresinden dönersen kardır diye düşünüyorum. Sizce hala LoL videoları izlenir mi ve şu an çok popüler olan videosu çekilebilecek bir oyun önerir misiniz? (düşük sistem gereksinimleri isteyen LoL gibi)

Seri olabilecek oyunları çekersen daha çok izlenir. Şu an en popüler oyun Minecraft gibi sanki.

LoL için kendi videolarının izleneceğini sanmıyorum hatta her oyun için öyle onun yerine profesyonel oyuncuların videolarını editleyip atabilirsiniz mesela CS:GO'da çok izleniyor bu tür videolar. Başlık ve etiket koymak önemli videonun keşfete düşmesi gibi. Örnek olarak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
10 saniyelik video ama başlığı gören tıklıyor. Kanalın içeriğine bakın durumu anlarsınız.
40 dklik videolar izlenmezken 10 sn nasıl izleniyor.

Ya çok iyi oynayacaksın ya da muhabbetin iyi olacak. Yoksa izlenmezsin. Çünkü tonla kanal var seni diğerlerinden ayıran bir özellik lazım.

Geri
Yukarı