Soru çözerek para kazanmak doğru mu?

AnotherJourney

Kilopat
Arkadasla belki duymussunuzdur payquestion diye bir uygulama var. Uygulama su sekilde calisiyor: Bir soru çözüyorsunuz doğruda bilseniz yanlışda bilseniz ardindan hemen sonra reklam geliyor. Sorularin Level atladikca verdiği para degisiyor. Ilk basta 5 kurus ila 7 kurus sonrasinds ben şu an 4 Level'im 8 ila 10 kurus arası alıyorum. Ve para cekmez için en az 200 TL bakiye lazim. Ve ana menude para attiklarina dair dekontlar var. Sizce bu uygulama cidden para verebilir mi?

Arkadasla belki duymussunuzdur payquestion diye bir uygulama var. Uygulama su sekilde calisiyor: Bir soru çözüyorsunuz doğruda bilseniz yanlışda bilseniz ardindan hemen sonra reklam geliyor. Sorularin Level atladikca verdiği para degisiyor. Ilk basta 5 kurus ila 7 kurus sonrasinds ben şu an 4 Level'im 8 ila 10 kurus arası alıyorum. Ve para cekmez için en az 200 TL bakiye lazim. Ve ana menude para attiklarina dair dekontlar var. Sizce bu uygulama cidden para verebilir mi?

Google anketler var en basitinden :D.
şahsen para vermeyebilir çünkü bir tane canlı soru çözme yarışması temalı bir oyunda 40 TL yapmıştım vermemişlerdi.

Bu uygulama doğru mu bilmiyorum ama zaten bu önceden de yaygın bir metot. İnekle diye bir uygulama vardı ve armut soru diye. Oralarda da mevcuttu hizmet. Çok ütopik bir şey değil de uygulamaya ne kadar güvenilir bilemem

Her soruyu 10 kuruştan saysak, 200 TL kazanmak için 2.000 soru cevaplamak lazım. Bu 2.000 reklam eder, ki bu da büyük ihtimalle yapımcıya 200 TL'den fazla kazandırır. Dolayısıyla evet, büyük ihtimalle para verir.

Üniversite okuyorsanız inekle diye bir site var onun üzerinden soru çözerek ve ders vererek para kazanabilirsiniz.

Geri
Yukarı