Payquest uygulamasının para kazandırdiğı doğru mu?

Pc_ DeLiSi

Decapat
Daha fazla  
Selamun aleyküm arkadaşlar, bugün kendime internette takılırken bundan 1 hafta önce çıkmış soru başına 6 veya 7 kuruş veren payquest adında bir uygulama buldum. Herkes çok olumlu yorum yapmış, 15 dk bir sorular yenileniyor. Para 200 TL olunca IBAN kodunu girip hesabına parayı gönderebiliyorsun. Siz bu uygulamayı biliyor musunuz ya da güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilir bir kaynak mı? Veyahut deneyip test etme fırsatınız oldu mu?

Neredeyse 1 gün boyunca araştırma yaptım kaynak güvenilir herhangi bir kredi kartı şifresi falan istemiyor tek istediği şey IBAN numarası her soruyu doğru bildiğinizde 9 veya 10 kuruş veriyor seviyeniz arttıkça soru başına verdiği kuruş miktarıda artıyor tam 10 soru veriyor siz 10 soruyu bitirdikten 15 dk sonra sorular yenileniyor tek sıkıntı parayı en az 200 TL yapınca çekebiliyorsunuz.
Güvenilir bir kaynak mı? Veyahut deneyip test etme fırsatınız.

Güvenilir bir kaynak mı? Veyahut deneyip test etme fırsatınız oldu mu?

Payquest uygulamasının Instagram sayfasında herkesin güvenebilmesi için kullanıcılara ödemelerini yaptıklarına dahi fatura görselleri bulunmaktadır şuam uygulamada 80 liram bulunuyor bu 80 lirayı 10 günde yaptım 200 TL yapınca hemen çekeceğim parayı.

Neredeyse 1 gün boyunca araştırma yaptım kaynak güvenilir herhangi bir kredi kartı şifresi falan istemiyor tek istediği şey IBAN numarası her soruyu doğru bildiğinizde 9 veya 10 kuruş veriyor seviyeniz arttıkça soru başına verdiği kuruş miktarıda artıyor tam 10 soru veriyor siz 10 soruyu bitirdikten 15 dk sonra sorular yenileniyor tek sıkıntı parayı en az 200 TL yapınca çekebiliyorsunuz.

Payquest uygulamasının Instagram sayfasında herkesin güvenebilmesi için kullanıcılara ödemelerini yaptıklarına dahi fatura görselleri bulunmaktadır şuam uygulamada 80 liram bulunuyor bu 80 lirayı 10 günde yaptım 200 TL yapınca hemen çekeceğim parayı.

Telegram grubuna girmenizi tavsiye ederim ama galiba artık ödemelerde TC kimlik no isteyecekler. Vergi vermek için.

Ben bugün indirdim uygulamayı soru başına 6 kr veriyodu ilerledikçe 9a çıktı sorular da bi tık zorlaştı. Referans kodumu girerek kaydolur musunuz? KIBPQES

Kesinlikle uzak durmanız gereken bir uygulamadır. Daha önce 'Paybucks' adlı uygulama ile piyasaya çıkmış tek amaçları size reklamları izletip kendi ceplerine reklam paralarını atmaktır. Paybucks kullanan biri olarak sistemi harfi harfine aynı 200 TL yapın para çekme talebi gönderin gelmesini bekleyin 1 ay olur gelmez 2 ay olur gelmez bir bakarsınız uygulama kapanmış. Kesinlikle indirmeyin 1 dakikanızı bile harcamayın ileride yine aynı şekilde önce uygulamayı kaldırırlar sonra Instagram hesaplarını kapatırlar düşmeyin bu tuzağa saatlerinize yazık olur.

Geri
Yukarı