Sorularım için hızlı çözüm uygulaması önerisi

Herkese selam, bu yaz TYT çalışıyorum ve özellikle biyoloji alanından test kitaplarım yetersiz geldiği için internetten yazıcımla çıktı alıp çözüyorum fakat yanlış yapınca veya anlamadığım bir yer olunca danışabileceğim bir yer olması güzel olurdu. Uygulama önerilerinizi bekliyorum.

Discord sunucuları oluyor. Onlara katılıp bilen kişilerden yardım alabilirsin.

Bu yıl dönemlik paketlerde 300 tl indirim için indirim kodu kullanabilirsiniz. Dönemlik paket aylık pakete göre oldukça uygun. Ve 30 Haziran 2023 e kadar kullanabiliyorsunuz. Ayrıca aylık paketler için de indirim kodu var.

Bu yıl dönemlik paketlerde 300 tl indirim için indirim kodu kullanabilirsiniz. Dönemlik paket aylık pakete göre oldukça uygun. Ve 30 Haziran 2023 e kadar kullanabiliyorsunuz. Ayrıca aylık paketler için de indirim kodu var.
merhaba hocam dönemlik almayı düşünüyorum 7.sınıf kızım için indirim kodunu nereden bulabilirim?

merhaba hocam dönemlik almayı düşünüyorum 7.sınıf kızım için indirim kodunu nereden bulabilirim?

Geri
Yukarı