Sorumlu sınıf geçme nedir?

• Konuyu başlatan Bekir Öztürk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B
B

Bekir Öztürk

Ziyaretçi
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi. Karnemde sorumlu olduğu dersler yazan bir kısım var dil ve anlatım 9. sınıf yazıyor. Bu kötü bir şey mi? Ne yapmam gerekiyor?

Benim zamanımda 9. sınıfta bende de matematikten sorumlu kaldığımı söylüyordu. 10. sınıfa geçtiğimde sorumluluk sınavları vardı okulda listeye baktım benim ismim yoktu. Okul idaresiyle görüştüm. Hocam dedim ben 9. sınıfta matematikten sorumlu geçmiştim dedim. Neden sınav listesinde adım yok deyince şu cevabı verdi. Oğlum sen diğer derslerle matematik açığını kapatmışsın. Nasıl oluyor dedim. Müdür yardımcısı şunu dedi. Senin yıl sonu ağırlık notun ortalama puanın üstünde olduğu için otomatik olarak geçiyorsun yani şuan senin sorumlu kaldığın ders yok dedi.:) Kaçıncı sınıftasın şuan? Orada senin alttan kaldığın ders var diyor. Kötü bir şey. Çünkü o dersin sorumluluk sınavını geçemezsen diploma alamayacaksın.:(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı