Sorumluluk sınavını geçemezsem ne olur?

Benim de yarın edebiyat dersinden sınavım var sadece ondan kaldım. Düşük alıp sınavı geçemezsek sınıfta mı kalıyoruz ben tam anlayamadım da biri anlatabilir mi?

Eğer geçemezsen sorumlu kalırsın ve geçene kadar her sene girersin geçmediğin taktirde lise diplomanı alamazsın ama korkma kolay ben bu sene girdim 1.5 saat adam akıllı çalışınca geçtim bu arada geçmen için en az 50 alman lazım sınavdan.

Eğer geçemezsen sorumlu kalırsın ve geçene kadar her sene girersin geçmediğin taktirde lise diplomanı alamazsın ama korkma kolay ben bu sene girdim 1.5 saat adam akıllı çalışınca geçtim bu arada geçmen için en az 50 alman lazım sınavdan.
Sınav dünmüş bu sabah sanıyordum. Okula gidip sorduğumda da yapamayız falan dediler.

Ben şu an 11.sınıf öğrencisiyim 9.sinifta kimyadan 10. sınıftan da matematik fizik ve İngilizceden kaldım diploma alabilir miyim sizce? (bu arada yıl sonu ortalamam 60 uzerinde)

Ben şu an 11.sınıf öğrencisiyim 9.sinifta kimyadan 10. sınıftan da matematik fizik ve ingilizceden kaldım diploma alabilir miyim sizce? (bu arada yıl sonu ortalamam 60 uzerinde)

Yeni bir konu açabilirsin daha çok cevap gelir şu an bu konu eski yeni konu aç cevap verelim.

Geri
Yukarı