Çözüldü Sorumluluk sınavları açık öğretimde de geçerli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Altay42

Hectopat
Arkadaşlar 11. sınıfım 9. sınıfta kalmıştım. 9. sınıftan İngilizce, matematik ve fizik sorumluluk sınavı var 10. sınıftan ise edebiyat ve temel kimya sorumluluk sınavları var. Hangi sınavlara girmem gerekiyor ? bu Forumda sadece edebiyata girsem mezun olunabilirmis öyle yazmışlar yardım edebilecek var mı ?

Son düzenleme:
Yahu madem inanmayacaksın, ne demeye konu açıyorsun? Yardımcı olmaya çalışıyoruz, yalancı konumuna düşürüyor. Ben daha da bir şey yazmıyorum, nereden baktıysan oradan oku kardeşim.

3 defa sorumluluk sınavlarını vermek için hakkın var bu sene ve diğer sene ile beraber sana toplamda koskoca 6 kez sorumluluk sınavlarını vermen için şans tanınıyor. Azıcık eline kitap alsan sorumluluk sınavını yok edeceksin zaten kolay soruyorlar. Ama bizim millette akıl yok. Adam açık öğretime geçip kurtulmaya çalışıyor, kurtulacağını sanıyor.

Yahu madem inanmayacaksın, ne demeye konu açıyorsun? Yardımcı olmaya çalışıyoruz, yalancı konumuna düşürüyor. Ben daha da bir şey yazmıyorum, nereden baktıysan oradan oku kardeşim.
İnanmıyorum diye bir şey mi dedim? Çoğu kişi böyle yönlendirmiş insanları ben de o yüzden dedikleri yalan mı dedim.

3 defa sorumluluk sınavlarını vermek için hakkın var bu sene ve diğer sene ile beraber sana toplamda koskoca 6 kez sorumluluk sınavlarını vermen için şans tanınıyor. Azıcık eline kitap alsan sorumluluk sınavını yok edeceksin zaten kolay soruyorlar. Ama bizim millette akıl yok. Adam açık öğretime geçip kurtulmaya çalışıyor, kurtulacağını sanıyor.
Usta niye sinirlendin ben zaten açığa gecicegim eğer girmem gerekiyorsa gireceğim zaten.
Peki 3 kez geçmezsek ne oluyor? Mezun olamıyor muyuz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 11. sınıfım 9. sınıfta kalmıştım. 9. sınıftan İngilizce, matematik ve fizik sorumluluk sınavı var 10. sınıftan ise edebiyat ve temel kimya sorumluluk sınavları var. Hangi sınavlara girmem gerekiyor ? bu Forumda sadece edebiyata girsem mezun olunabilirmis öyle yazmışlar yardım edebilecek var mı ?
İdareden net bir bilgi aldın mı? Ben 12. sınıfım Anadolu lisesinden 9. sınıf edebiyattan kalmıştım. 10. sınıf 1. dönemim ortalama altındaydı 2. dönem pandemiden iptal oldu. O yüzden 2. dönem bütün 12 dersimden sorumluyum. Açığa geçtim ama hiçbir yerden düzgün bir cevap alamadım okuldaki hocalar orada şıklı sorulucak dedi internette bazı yerlerde lise 3'ten sonrası açık öğretimde sorumlu yazıyor bazıları sorumluluk kalkıyor yazıyor eğer hala okuldaysan sorar mısın idareye falan?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Ben liseden mezun oldum üniversiteye geçici belge ile gittim sonra lise 1 sınıftan İngilizce dersinden kaldığım İçin tastikname aldım şimdi açık öğretimde tek dersi verip diploma alabilir miyim ? Yoksa başka derslere de girmek zorunda mıyım ?

Yeni konular

Geri
Yukarı