Çözüldü Sorumluluk sınavları açık öğretimde de geçerli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Altay42

Hectopat
Arkadaşlar 11. sınıfım 9. sınıfta kalmıştım. 9. sınıftan İngilizce, matematik ve fizik sorumluluk sınavı var 10. sınıftan ise edebiyat ve temel kimya sorumluluk sınavları var. Hangi sınavlara girmem gerekiyor ? bu Forumda sadece edebiyata girsem mezun olunabilirmis öyle yazmışlar yardım edebilecek var mı ?

Son düzenleme:
Arkadaşlar 11. sınıfım 9. sınıfta kalmıştım. 9. sınıftan İngilizce, matematik ve fizik sorumluluk sınavı var 10. sınıftan ise edebiyat ve temel kimya sorumluluk sınavları var. Hangi sınavlara girmem gerekiyor? Bu forumda sadece edebiyata girsem mezun olunabilirmis öyle yazmışlar yardım edebilecek var mı?

Her sinava girmen lazim yoksa. Diplomada vs sıkıntı olur, menzun olmakta zorlanırsın.

Her sinava girmen lazim yoksa. Diplomada vs sıkıntı olur, menzun olmakta zorlanırsın.
9. sınıfta ortalamam 50 altı olduğu için o dönemin sorumluluk sınavlarına girmem gerekiyormuş burda yazdıklarına göre ve 10. sınıfta da sadece edebiyat sınavına girsem diğer temel kimya sınavına girmeme gerek yokmuş galiba. Doğru mu acaba?
@Altay42, sorumlu olduğunuz her dersi açık lisede göreceğiniz için sınavlarına girersiniz.
Peki altta yazdığım soruya ne diyorsunuz? Burda yazılanlara göre 9.sinifta ortalama 50 altı olduğu için 3 sınavada girmem gerekiyormuş ve 10. sınıfta sadece edebiyat sorumluluk sınavından geçersem diğerine girmeme gerek kalmıyormuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı