Sorunlu RAM'ler FPS düşürür mü?

TheLilltiBig

Femtopat
Daha fazla  
Yeni aldığım kasada FPS düşüklüğü ve drop yüzünden garantiye gönderdim RAM'lerimde sorun varmış servise gönderilmişler. Peki aklıma takılan şey ise sorunlu RAM'ler FPS düşmesi FPS düşüklüğü yapar mı? Bir garip geldi bana işin altından başka bir şey cikmasin çünkü okudugum İtopya destek yorumlarında böyle şeyler yasayanlar gördüm.

Olması gerekenden daha yavaş çalışıyorsa FPS düşmesine sebep olabilir.

Nasıl bir sorun olduğuna bağlı. Eğer RAM'ın yavaş çalışmasına sebep olacak bir sorunsa evet düşürebilir. Fonksiyonlarını yerine getirememesine sebep olan bir sorun varsa etkilemeyebilir de.

Nasıl bir sorun olduğuna bağlı. Eğer RAM'ın yavaş çalışmasına sebep olacak bir sorunsa evet düşürebilir. Fonksiyonlarını yerine getirememesine sebep olan bir sorun varsa etkilemeyebilir de.

Yani bunu bilmiyorum RAM'lerin servise gittigini sorunun RAM'lerde olduğunu söylendi İtopya destek ekibi işin içinden bir şey cikmaz umarım bir RAM bu kadar FPS mi düşürüp FPS düşmesi yapcagini düşünmüyorum

Olabilir, bir servise götürdünüz mü?
Götürdüm itopyadan almistim gönderim kasayı ramlerde sorun var servise gonderik dediler aradigimda yani baya fps düşüktu avarajım cs2 300 fps falan olması gerkirken 190 250 ve drop yiyodum driveler falan her şeyi yaptim olmadi gondedim ama ramler bu kadar etki eder mi yani başka bişeyde sorun varmış gibi geliyo itopyanin böyle konularini okuyunca çok bundan çekmiş insan gördüm yani bi korku sarmadi değil

Yeni konular

Geri
Yukarı