Sorunsuz monitör önerisi

Bütçe
1500

smithblacksmith

Kilopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Merhaba,

Işık sızması olmayan, ölü pixeli olmayan, 144- 165 Hz, 1ms- 0.5 ms monitör önerir misiniz?

Ekran boyutu büyük olursa iyi olur bu bütçede ama çok da önemli değil.

Hocam teknoloji şans işidir sorunlu olup olmayacağının kimse garantisini veremez ama bu bütçede tavsiye ettiğimiz monitör genelde asustur.
Tercih edebilirsiniz.

Son düzenleme:
Merhaba,

Işık sızması olmayan, ölü pixeli olmayan, 144- 165 Hz, 1ms- 0.5 ms monitör önerir misiniz?

Bütçen varsa çok iyidir: https://www.hepsiburada.com/casper-...-monitor-p-HBV00000V0B3U?magaza=Bunlar Alınır

Şu biraz daha bütçe dostu:

Bütçen nedir ve hangi Sync teknolojisini kullanıyorsun? Fiyat performans olarak şunları önerebilirim:
(Ben FreeSync teknolojisini kullandığım için bu şekilde seçtim)

Dostum ikisi de bütçenin dışında. Ayrıca daha kaliteli modeller var.

Şunu belirtiyim bu bütçede zaten 2K monitör alamazsınız ama 1080p içinde 27inç falan önermiyoruz 24 inç idealdir büyük olmasından kastın ne kadar onu anlamadım ama 27inç monitör alma.

Hocam teknoloji şans işidir sorunlu olup olmayacağının kimse garantisini veremez ama bu bütçede tavsiye ettiğimiz monitör genelde asustur.
Tercih edebilirsiniz.
Arkadaşın dediğine katılıyorum. Bu da benim önerim:

Tercih edebilirsiniz.

Aralarında bu güzel gibi duruyor.
Arkadaşın dediğine katılıyorum. Bu da benim önerim:

165 Hz 0.5 ms çok çok iyi bunu alacağım daha iyisi gelmezse.

Aralarında bu güzel gibi duruyor.

165 Hz 0.5 ms çok çok iyi bunu alacağım daha iyisi gelmezse.

Güzel hocam biraz daha bütçeyi zorlarsanız hazır indirimdeyken 2 gün önce 1900 seviyelerinde idi bu monitörü şiddetle tavsiye ederim ama bütçeyi aşamazsanız dediğimi alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı