Sosyal 13 yaş altı kullanıcılara bir şey oluyor mu?

Sizce ne oluyor?

• Bir şey olmuyor.

Oy: 33 22,1%
  • Aramızda olduklarına göre pek takmaya gerek yok.

Oy: 28 18,8%
  • Kullanım koşullarını ihlal ediyorlar.

Oy: 8 5,4%
  • Beni ilgilendirmez.

Oy: 33 22,1%
  • Kararsızım.

Oy: 2 1,3%
  • Gerekenin yapılması lazım.

Oy: 9 6,0%
  • Derdiniz nedir?

Oy: 14 9,4%
  • Yönetim aksiyon alıp müdahale etmeli.

Oy: 4 2,7%
  • Hasas konular (felsefe din vb...) konuların kategorisinie erişim kısıtlaması.

Oy: 18 12,1%

• Oy verenlerin toplamı
    149
  • Anket kapandı .
İzleseler de doğru düzgün bir şey izleseler. İzlediklerinin çoğu para kazanma amaçlı garip içerikler üreten kanallar.
O zaman başımdan geçen bir olayı anlatayım.
Birkaç yıl önce teyzemlere gitmiştim. Sonra da şimdi ne olduğunu hatırlamadığım bir sebepten dolayı teyzemin telefonundan YouTube'a kendi hesabımla giriş yapmıştım. İşim bitince de hesaptan çıkmayı unutmuştum ve evet, artık o hesaba girmiyorum bile. "elif kakasını yapıyor" gibi içerikler var sadece.
O videoların ne kadar gereksiz olduğunu anlatamam. Cidden adamlar her saniyeyi video olarak çekiyorlar ve her nasılsa aşırı ünlü oluyorlar.

O zaman başımdan geçen bir olayı anlatayım.
Birkaç yıl önce teyzemlere gitmiştim. Sonra da şimdi ne olduğunu hatırlamadığım bir sebepten dolayı teyzemin telefonundan YouTube'a kendi hesabımla giriş yapmıştım. İşim bitince de hesaptan çıkmayı unutmuştum ve evet, artık o hesaba girmiyorum bile. "elif kakasını yapıyor" gibi içerikler var sadece.
O videoların ne kadar gereksiz olduğunu anlatamam. Cidden adamlar her saniyeyi video olarak çekiyorlar ve her nasılsa aşırı ünlü oluyorlar.
Bu videoları yapan adamları görürsem diyeceklerim bu videoları yaparken utanıyormular. Eğer utanmıyorlarsalar gerçekten sorunlular.

Bundan 2 sene önce11, 12 yaşlarındayken 2. laptopumu almıştım orta seviye bir laptop seçmiştim mediamarktan benim yaşımda veya benden 1 yaş küçük bir çocuk gördüm tam o zamanın ekonomisiyle 10000 TL'lik PC almıştı bende gözüm yaşlı bakıyorum öyle mağrur mağrur 😢3000 tllk pcmi alıp çekildim kenara. Neden bunu anlattığımı bilmiyorum :(

Beni ilgilendirmiyor açıkçası. Zaten üsluplarıyla kendilerini belli ediyorlar. Hassas konulara kısıtlama getirilsin yeter. (Sonra onlara iki saat açıklamak zorunda kalıyoruz ve konuyu değiştiriyorlar genelde.) Akıl yaşta değil, baştadır. Yaşımı açıklamadan önce bir soru, Sizce benim üslubum kaç yaşında gösteriyor ?

Beni ilgilendirmiyor açıkçası. Zaten üsluplarıyla kendilerini belli ediyorlar. Hassas konulara kısıtlama getirilsin yeter. (Sonra onlara iki saat açıklamak zorunda kalıyoruz ve konuyu değiştiriyorlar genelde.) Akıl yaşta değil, baştadır. Yaşımı açıklamadan önce bir soru, Sizce benim üslubum kaç yaşında gösteriyor ?
16-17

Geri
Yukarı