Sosyal eskiden nasıldı?

Eskiden daha düzgün üyeler vardı, çoluk çocuk okuduğunu anlamayan kişiler çok azdı ancak pandemi sonrası bunlarda bayağı bir artış oldu. Şimdi yine idare eder ama yine dört dörtlük diyemeyeceğim tabii ki. Sosyali bırakan bilgili hocalarımız da buradaydı eskiden ancak şimdi çoğu bıraktı, sebebi ise bunlar.
Şahsen ben de bıraktım çok uzun zaman önce ama işte can sıkıntısından dolayı bu aralar girip çıkıyorum acaba neler değişmiş diye.

Şunu kesinlikle söyleyebilirim, gerçekten kalite çokça düşmüş ve düşmeye devam ediyor...

Bu arada, 6 yıldır buradayım...

Son düzenleme:
Benim girdiğim zamanlarda ekonominin o zaman şu ankinden çok daha alınabilir olduğundan(1.5-2 sene önce.) PC toplama konuları açılıyordu ve bunlar sayesinde PC hakkında birçok bilgi öğrendim diyebilirim, sürekli Technopata giriyordum ha bire ve PC konularına sistemler toplamaya çalışıyordum, ama bunun ekonomininde etkisiyle azaldığını gözlemledim veya banamı öyle geldi bilmiyorum, ama bu yüzden çok daha az girmeye başladım, yani sorunum var ise veya işim yoksa giriyorum artık sadece. Birazda eskisi gibi tadı gelmediğinden, yani eski üyeler ve eski konular mı desem nasıl desem, o zamanında bir havası vardı gibi.

Sosyal eskiden nasıl bir yerdi disiplini falan? Şimdiki gibi miydi yoksa farklı mıydı? Neler geldi geçti? Bazı mesajlarda Mikail Fidan diye birinden bahsedildiğini gördüm özellikle 2015 konularında. Yöneticiliği gitmiş falan diye bir konu vardı. O kadar önceden yönetici ise Technopat'ın kurucularından biri miydi?

Kanka eskiden böyle yerleşim yerleri yeni kurulmuştu daha köy tarzıydı, muhtarlık rejimi falan yaygındı bazı bölümler daha gelişmişti. Daha sonra imar ve bu TOKİ'nin diğer kentsel dönüşümlerle etaplara ayrıldı, sitelere, dubleks evlere geçildi.

Yıllar önce bir hesap açıp bir soru sormuştum. Cevap olarak ban yedim. Yakın zamanda tekrar bir soru sormak için bu hesabı açtım ve nokta koymaya o kadar alıştım ki birisiyle yazışırken sonuna nokta koyduğum zaman farklı algılıyorlar. 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal eskiden nasıl bir yerdi disiplini falan?
Disiplin konusunda mükemmeldi.

Şimdiki gibi miydi yoksa farklı mıydı?
Farklıydı. Uyarılar 1 günlük olurdu ve daha çok verilirdi.

Bazı mesajlarda Mikail Fidan diye birinden bahsedildiğini gördüm özellikle 2015 konularında.

Sosyal'in eski yöneticisidir kendisi. Mikail Fiban da diyebilirsiniz. Ancak ban deyince benim aklıma Mikail Fidan'dan önce Burak Alkan gelir.

O kadar önceden yönetici ise Technopat'ın kurucularından biri miydi?
En eski üyelerden. Sonrasında Technopat Forum'un (ismi sonrasında Sosyal olarak değişiyor) yöneticisi oldu.

Eski katı kurallar geri gelse, belli başlı konular yasaklansa, uyarı süreleri artsa çok daha güzel olur. Sosyal'in eski halini özlüyorum açıkçası. Eski ortam yok.

Sosyal eskiden nasıl bir yerdi disiplini falan? Şimdiki gibi miydi yoksa farklı mıydı? Neler geldi geçti? Bazı mesajlarda Mikail Fidan diye birinden bahsedildiğini gördüm özellikle 2015 konularında. Yöneticiliği gitmiş falan diye bir konu vardı. O kadar önceden yönetici ise Technopat'ın kurucularından biri miydi?
Eskiden bu forumda değilim fakat şu anki durumunda moderatörler çok iyi değiller. Konu onaylanıyor, bir sürü yazım hatası veya noktalama işareti hatası var. Bir de çoluk çocuk fazla ama en azından aklı başında isimler de var. Bakalım şu anlık iyi bir forum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı