Sosyal-Firefox sorunu

BlueFear

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bir tek bende mi var bu sorun bilmiyorum. Firefox'ta yaşıyorum bu sorunu. Chrome'da denedim, bir sorun yok.
Sosyal'de F5 yaptığımda ya da mesajları okundu işaretle dediğimde yüklenen sayfa şu şekilde oluyor.

tp1.jpg

F5 yapmaya devam edersem de bazen böyle oluyor.

tp.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Firefox sosyalde @BlueFear gibi aynısı oluyor, yenileme (F5) yapınca. Resim yükleme modu da hata veriyor ek olarak.

"Ne zamandan beri böyleydi?" derseniz; sertifika alındıktan sonra oldu sanırım.
Bu bir sorun değil. Sitemiz yakın zamanda SSL sertifikası aldı ve daha güvenli bir hale geldi. Bu bağlamda kilit simgesi görmektesiniz. Öte yandan sitedeki dış kaynaklardan dolayı uyarı gelmekte, bunlar da sorun teşkil etmemektedir.

Ek olarak: Diğer sitelerde hiç bir sorun yok. Hata da vermemektedir.

Ben de zaten son bir kaç aydır yaşıyorum bu sorunu. Öncesinde bir sorun yoktu. Düzelir diye beklediğimden daha önce sormadım. Haklı olabilirsin @R-vizyon

2014 sonlarına doğru başladı bende de. SSL sertifika alındığı tarihlere yakın başladı problem. Eklentiler mi sorun yaratıyor diye hepsini silip öyle giriş yaptım sorun çözülmedi. Dediğiniz gibi Chrome'da sorun yok.

Arkadaşlar haklı yenileyince sıkıntı çıkıyor. Birkaç kere deneyince normale dönüyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı