Sosyal hangi tarayıcıyı kullanıyor?

Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

• Google Chrome

• Microsoft Edge

• Mozilla Firefox

• Opera Classic

• Opera GX

• Brave

• Vivaldi

• Yandex

• Apple Safari

• Avast

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Gözükmemiş.

Şimdi gözüküyor.

1. Chrome.
2. şaşırttı Brave.
3. Edge.
4. Firefox.
5 6 7 8 Opera classic, Opera GX, Yandex Safari.

Aynı anda 4 farklı tarayıcı kullandığım oldu. İşleri ayırmak için iyi oluyor. Brave Edge Chrome ve Firefox kullanıyorum. Fakat ana tarayıcım chrome. Yeni bir pc toplarsam ama komple chrome tarafından çıkmak istiyorum.

Bayağı tarayıcı var aslında anket eksik olmuş.

Brave indirdim göz atmak için. Özellikler eklemişler leo bence güzel şimdilik daha yeni olduğu göz önünde bulundurulunca. Ign'in bugünkü başlıklarını özetle deyince cevap veremedi ama bulunduğum sayfa için tasarlanmış daha çok şimdilik diye düşünürken denemek istedim. Fatih altaylı'nin resmi sitesindeyken leoya kimdir diye sordum.
Cevap: Fatih Altay'lı is a turkish economist, author, and journalist. He is the founder and CEO of Altay'lı deka, a well-known economic consultancy firm in turkey. Fatih Altay'lı has made significant contributions to the field of economics and finance throughout his Career. For more information, you may want to visit his personal web site or other Online resources.
Brave Search ile birlikte çalıştığı için mi bilmiyorum ama türkçesi kötü keşke hiç Türkçe sunmasanlarmış. İngilizce Bill Gates kimdir diye arattım cevap güzeldi.
Hala hesap desteği yok bence kullanılmaz halde bu yüzden.

Aynı anda 4 farklı tarayıcı kullandığım oldu. İşleri ayırmak için iyi oluyor. Brave Edge Chrome ve Firefox kullanıyorum. Fakat ana tarayıcım Chrome. Yeni bir PC toplarsam ama komple Chrome tarafından çıkmak istiyorum.

Bayağı tarayıcı var aslında anket eksik olmuş.

Var ama kullanan olmadığı için eklemedim. Yandex bile 1 oy aldı.

@tempestian mobili iyi kullanıyorsun çok yavaş geldi bana mobili.

Brave browserdaki haberler kısmı kötüydü buglar oluyordu şimdi çok güzel yapmışlar eklediğim kaynakların linkini algılıyor ben Brave geçiyorum.

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı